wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Do wynajęcia 2600 PLN 30 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Henryka Dąbrowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie do wynajęcia – Stare Podgórze, ul. Dąbrowskiego (Kraków) Do wynajęcia funkcjonalne i w [...]

30 2600 PLN
86,67 PLN/m²
12-02-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 2550 PLN 49 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Józefa Chełmońskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 49,5 m2 z aneksem kuchennym, w apartamentowcu na [...]

49 2550 PLN
52,04 PLN/m²
10-02-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź Do wynajęcia 1500 PLN 35 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Grzegorza Piramowicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Ciepłe, urocze i klimatyczne mieszkanie w kamienicy VA BANK, o powierzchni 35 m z przestronną [...]

35 1500 PLN
42,86 PLN/m²
07-02-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Azory Do wynajęcia 3200 PLN 47,85 m2
Azory / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Eliasza Radzikowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

GOTOWE DO ZAMIESZKANIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM DOSTĘPNE OD ZARAZ. UL. RADZIKOWSKIEGO, AZORY [...]

47,85 3200 PLN
66,88 PLN/m²
30-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
żyrardowski
Mszczonów
Mszczonów Na sprzedaż 455 000 PLN 59,61 m2
Mszczonów / żyrardowski / mazowieckie / Polska, Czereśniowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Pozostały 4 wolne mieszkania! Inwestycja w przyszłość zaczyna się od wyboru nowego mieszkania w [...]

59,61 455 000 PLN
7632,95 PLN/m²
30-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
będziński
Czeladź
Czeladź Do wynajęcia 1200 PLN 50 m2
Czeladź / będziński / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w Czeladzi blisko Term Rzymskich. Mieszkanie znajduje się na [...]

50 1200 PLN
24 PLN/m²
18-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 300 000 PLN 34,72 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Bojowników Getta Warszawskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

mieszkanie o powieżchni 34,72m2. na ul Bojowników Getta warszawskiego kamienica trzy piętrowa z [...]

34,72 300 000 PLN
8640,55 PLN/m²
16-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 3600 PLN 50 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Inżynierska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przytulne ciche mieszkanie po generalnym remoncie , idealne dla pary lub singla, świetnie [...]

50 3600 PLN
72 PLN/m²
11-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
trzebnicki
Wisznia Mała
Szymanów Na sprzedaż 1 150 000 PLN 146 m2
Szymanów / Wisznia Mała / trzebnicki / dolnośląskie / Polska, Lipowa Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

W ofercie znajdują się 4 lokale mieszkalne o powierzchni 146 m² (+ 30 m² doświetlonego poddasza) z [...]

146 1 150 000 PLN
7876,71 PLN/m²
10-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Do wynajęcia 4300 PLN 77 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Rembielińska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie w nowym budownictwie, 3 pokoje z oddzielną kuchnią i dwiema łazienkami, duży przedpokój, [...]

77 4300 PLN
55,84 PLN/m²
07-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Chojny-Dąbrowa Do wynajęcia 1900 PLN 41 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Wincentego Kadłubka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwa pokoje - w tym jeden z aneksem kuchennym, dodatkowo duża komórka lokatorska, zlokalizowane wśród [...]

41 1900 PLN
46,34 PLN/m²
06-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 2500 PLN 29 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Bolesława Krysiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

OFERTA DLA OSÓB CENIĄCYCH SOBIE INDYWIDUALNOŚĆ ORAZ ELEGANCJĘ Zapraszamy do wynajmu eleganckiej [...]

29 2500 PLN
86,21 PLN/m²
04-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 306 000 PLN 48,62 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Rudzka Mieszkanie na sprzedaż | brak pokoi

Sprzedam bezpośrednio, mieszkanie położone w Łodzi Górnej przy ul. Rudzkiej - blisko skrzyżowania z [...]

48,62 306 000 PLN
6293,71 PLN/m²
04-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Przemyśl Do wynajęcia 1200 PLN 34 m2
Przemyśl / podkarpackie, Franciszkańska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Przytulne mieszkanie na wynajem w centrum Przemyśla, typu kawalerka o pow. 34 m2 po kapitalnym [...]

34 1200 PLN
35,29 PLN/m²
30-12-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto
Zawady Do wynajęcia 4800 PLN 140 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Główna Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Mieszkanie-piętro domu bez pośredników - ODDZIELNE ZEWNĘTRZNE WEJŚCIE - 4 pokoje w tym salon 30m2, [...]

140 4800 PLN
34,29 PLN/m²
27-12-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 5900 PLN 63 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Widok Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę klimatyczne mieszkanie w kamienicy – 63 m² Oferuję do wynajęcia przestronne, klimatyczne [...]

63 5900 PLN
93,65 PLN/m²
26-12-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Kostrzyn
Kostrzyn Na sprzedaż 130 000 PLN 44 m2
Kostrzyn / poznański / wielkopolskie, Adama Mickiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Syndyk w postępowaniu upadłościowym sygn. PO1P/GUp-s/1717/2024 ogłasza o konkursie ofert na zakup: [...]

44 130 000 PLN
2954,55 PLN/m²
22-12-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Do wynajęcia 2000 PLN 40 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie, Ozorkowska Mieszkanie do wynajęcia | brak pokoi

Nowe wyremontowane mieszkania z podwurkiem parking samochodowe cana za mieszkania som opłaty [...]

40 2000 PLN
50 PLN/m²
07-12-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 4900 PLN 61,85 m2
Kraków / małopolskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Właściciel wynajmie mieszkanie w wysokim standardzie, w prestiżowej części Krakowa ( ul. Królowej [...]

61,85 4900 PLN
79,22 PLN/m²
29-11-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Na sprzedaż 615 000 PLN 64,21 m2
Rzeszów / podkarpackie, Prof. Ludwika Chmaja Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, po remoncie na ul. Chmaja w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się [...]

64,21 615 000 PLN
9577,95 PLN/m²
24-11-2024 Dodaj do notesu
Reklamy