wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom pomorskie
kościerski
Liniewo
Sobącz Na sprzedaż 2 999 999 PLN 340 m2
Sobącz / Liniewo / kościerski / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Wyjątkowa Osada Rodzinna na Kaszubach, składająca się z 3 domów oraz drewnianego domu biesiadnego [...]

340 2 999 999 PLN
8823,53 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
Olsztyn Na sprzedaż 799 900 PLN 104,83 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Misją naszej działalności jest zaoferowanie naszym klientom najwyższej jakości nowych domów [...]

104,83 799 900 PLN
7630,45 PLN/m²
03-04-2026 Dodaj do notesu
Dom podlaskie
białostocki
Grabówka
Grabówka Na sprzedaż 899 000 PLN 136,44 m2
Grabówka / białostocki / podlaskie / Polska, Daktylowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż ostatni! dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na nowopowstałym kameralnym osiedlu [...]

136,44 899 000 PLN
6588,98 PLN/m²
03-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
Gdańsk Na sprzedaż 2 640 000 PLN 188 m2
Gdańsk / pomorskie / Polska, Egiertowska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom z ogrodem i ogrodem zimowym i dużym tarasem. Dom po remoncie elewacji i odświeżeniu [...]

188 2 640 000 PLN
14 042,55 PLN/m²
03-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
giżycki
Ryn
Prażmowo Na sprzedaż 1 280 000 PLN 173 m2
Prażmowo / Ryn / giżycki / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedamy dom gotowy do zamieszkania, całoroczny na szlaku WJM. Wraz z domem sprzedajemy współudział [...]

173 1 280 000 PLN
7398,84 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Iwanowice
Narama Na sprzedaż 900 000 PLN 108 m2
Narama / Iwanowice / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Deweloper Asterix Dom Sp. z o.o. przedstawia ofertę wolnostojących domów w inwestycji Karmelicka [...]

108 900 000 PLN
8333,33 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna Na sprzedaż 1 890 000 PLN 200 m2
Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Świeża Dom na sprzedaż

DOM Z BASENEM WROCŁAW STABŁOWICE - FABRYCZNA Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m², [...]

200 1 890 000 PLN
9450 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
częstochowski
Poczesna
Kolonia Poczesna Na sprzedaż 820 000 PLN 163 m2
Kolonia Poczesna / Poczesna / częstochowski / śląskie / Polska, Graniczna Dom na sprzedaż

Biuro PERFECT HOUSE NIERUCHOMOŚCI oferuje do sprzedaży piękny, parterowy dom. Oferta tylko u nas [...]

163 820 000 PLN
5030,67 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
bieruńsko-lędziński
Imielin Na sprzedaż 450 000 PLN 30 m2
Imielin / bieruńsko-lędziński / śląskie / Polska, Wiosenna Dom na sprzedaż

Mały domek szkieletowy (30m2) na działce budowlanej , pełni uzbrojonej , ogrodzonej. Domek [...]

30 450 000 PLN
15 000 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Dom świętokrzyskie
jędrzejowski
Słupia
Raszków Na sprzedaż 2 500 000 PLN 445 m2
Raszków / Słupia / jędrzejowski / świętokrzyskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż unikatowy zespół dworsko-parkowy w miejscowości Raszków (gmina Słupia Jędrzejowska, woj. [...]

445 2 500 000 PLN
5617,98 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
wielicki
Wieliczka
Sułków Na sprzedaż 1 089 000 PLN 100 m2
Sułków / Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż komfortowy środkowy segment. 100 m2 funkcjonalnej przestrzeni z pięknym ogrodem, gotowej [...]

100 1 089 000 PLN
10 890 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 1 990 000 PLN 219 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Strąkowa Dom na sprzedaż

Przestronny dom z ogrodem na Bemowie – ul. Strąkowa | 219 m² | Działka 281 m² | Idealny dla [...]

219 1 990 000 PLN
9086,76 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
wejherowski
Reda Na sprzedaż 849 000 PLN 82 m2
Reda / wejherowski / pomorskie / Polska, Warzywnicza Dom na sprzedaż

Oferta od właściciela Na sprzedaż: klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej – Reda, ul. Warzywnicza [...]

82 849 000 PLN
10 353,66 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
będziński
Psary
Malinowice Na sprzedaż 799 000 PLN 160 m2
Malinowice / Psary / będziński / śląskie / Polska, Brzozowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z DWOMA DOMAMI i altaną – Malinowice, gmina Psary ul. Brzozowa 18 [...]

160 799 000 PLN
4993,75 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
pabianicki
Pabianice
Kudrowice Na sprzedaż 849 000 PLN 114 m2
Kudrowice / Pabianice / pabianicki / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Oferuje do sprzedaży dom znajdujący się w Kudrowicach. Budynek 114m2 znajduję się na działce około [...]

114 849 000 PLN
7447,37 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Radzymin
Sieraków Na sprzedaż 759 000 PLN 107,5 m2
Sieraków / Radzymin / wołomiński / mazowieckie / Polska, Ekologiczna Dom na sprzedaż

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak składający się z dwóch identycznych lokali mieszkalnych, położony w [...]

107,5 759 000 PLN
7060,47 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
świecki
Nowe
Nowe Na sprzedaż 549 000 PLN 160 m2
Nowe / świecki / kujawsko-pomorskie / Polska, Kolejowa Dom na sprzedaż

OFERTA BEZ POŚREDNIKÓW !!!! DOSKONAŁA LOKALIZACJA! Na przestronnej działce o powierzchni 463 m² [...]

160 549 000 PLN
3431,25 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Dopiewo
Dopiewo Na sprzedaż 750 000 PLN 120,3 m2
Dopiewo / poznański / wielkopolskie / Polska, Aksamitkowa Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dopiewie przy ulicy Aksamitkowej o [...]

120,3 750 000 PLN
6234,41 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Płock
Skarpa Na sprzedaż 700 000 PLN 100 m2
Skarpa / Płock / mazowieckie, Środkowa Dom na sprzedaż

Nieruchomość jest położona w Płocku, ul. Środkowa 7. Dom wolnostojący, jednopiętrowy z zaadaptowanym [...]

100 700 000 PLN
7000 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
mrągowski
Mikołajki
Mikołajki Na sprzedaż 2 400 000 PLN 100 m2
Mikołajki / mrągowski / warmińsko-mazurskie / Polska, Michała Kajki Dom na sprzedaż

Sprzedam dom bezpośrednio 4 pokoje 2 łazienki garaż miejsce parkingowe na 4 samochody Dom w [...]

100 2 400 000 PLN
24 000 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy