wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom dolnośląskie
wrocławski
Siechnice
Groblice Na sprzedaż 687 100 PLN 125 m2
Groblice / Siechnice / wrocławski / dolnośląskie / Polska, Pogodna Dom na sprzedaż

Bezpośrednio od dewelopera, bez PCC, podatków, prowizji. Odbiór jeszcze w tym roku (grudzień 2025). [...]

125 687 100 PLN
5496,80 PLN/m²
28-04-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
olsztyński
Stawiguda
Pluski Na sprzedaż 110 000 PLN 40 m2
Pluski / Stawiguda / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

SPRZEDAM DOMEK MOBILNY DREWNIANY na szkielecie stalowym o wymiarach 4 m x 10 m. Domek w pełni [...]

40 110 000 PLN
2750 PLN/m²
27-04-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grójecki
Warka
Warka Na sprzedaż 1 800 000 PLN 135 m2
Warka / grójecki / mazowieckie / Polska, Długa Dom na sprzedaż

Nieruchomość na sprzedaż. Działka pod zabudowę (także wielorodzinną w dowolnych konfiguracjach). [...]

135 1 800 000 PLN
13 333,33 PLN/m²
21-04-2025 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
gdański
Kolbudy
Kolbudy Na sprzedaż 970 000 PLN 145 m2
Kolbudy / gdański / pomorskie Dom na sprzedaż

Sprzedam dom w zabudowie blizniak Kolbudy Powierzchnia domu 145 m2 + garaż , działka około 600m2 [...]

145 970 000 PLN
6689,66 PLN/m²
02-04-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Krzeszowice
Tenczynek Na sprzedaż 20 100 PLN 147,68 m2
Tenczynek / Krzeszowice / krakowski / małopolskie / Polska, Zamkowa Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Krystyny Biskup, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej [...]

147,68 20 100 PLN
136,11 PLN/m²
02-04-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Żelechów Na sprzedaż 980 000 PLN 161,28 m2
Żelechów / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Topolowa Dom na sprzedaż

Nowoczesny dom z dużą działką – 5 pokoi, wysoki standard, 30 min do centrum Warszawy Szukasz [...]

161,28 980 000 PLN
6076,39 PLN/m²
28-03-2025 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków Na sprzedaż 590 000 PLN 96 m2
Czarnków / czarnkowsko-trzcianecki / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Marzysz o własnym miejscu w otoczeniu natury? To wyjątkowa oferta dla Ciebie! Prezentujemy nowy, [...]

96 590 000 PLN
6145,83 PLN/m²
27-03-2025 Dodaj do notesu
Dom lubelskie
krasnostawski
Żółkiewka
Rożki-Kolonia Na sprzedaż 465 812 PLN 114 m2
Rożki-Kolonia / Żółkiewka / krasnostawski / lubelskie / Polska Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Mieczysława Bełżyckiego ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej [...]

114 465 812 PLN
4086,07 PLN/m²
19-03-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
bartoszycki
Górowo Iławeckie
Bukowiec Na sprzedaż 560 000 PLN 143 m2
Bukowiec / Górowo Iławeckie / bartoszycki / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Mam na sprzedaż usytuowany na końcu wsi malowniczy dwukondygnacyjny domek wiejski o powierzchni 143 [...]

143 560 000 PLN
3916,08 PLN/m²
12-03-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
nowodworski
Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki Na sprzedaż 750 000 PLN 100 m2
Nowy Dwór Mazowiecki / nowodworski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Bliźniak z ogródkiem 600 m2 + poddasze 40 m2 Oferujemy Państwu nowoczesne domy w zabudowie [...]

100 750 000 PLN
7500 PLN/m²
11-03-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Dębniki Na sprzedaż 1 490 000 PLN 142 m2
Dębniki / Kraków / małopolskie, Tyniecka Dom na sprzedaż

Biuro Sprzedaży Domów Firmy WILGA SC wilga-domy pl przedstawia do sprzedaży Domy w Zabudowie [...]

142 1 490 000 PLN
10 492,96 PLN/m²
09-03-2025 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
Szczecin Na sprzedaż 875 000 PLN 111 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska, Rymarska Dom na sprzedaż

Czereśniowe Wzgórze Radziszewo / Szczecin Twój wymarzony lokal może być bliżej, niż myślisz! [...]

111 875 000 PLN
7882,88 PLN/m²
08-03-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
nowodworski
Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki Na sprzedaż 750 000 PLN 100 m2

100 750 000 PLN
7500 PLN/m²
03-03-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Czarny Las Na sprzedaż 3 600 000 PLN 530 m2
Czarny Las / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie Dom na sprzedaż

Ogłoszenie właściciela nieruchomości. Cena 3600000 PLN Dom całkowicie wyposażony POŁOŻENIE: [...]

530 3 600 000 PLN
6792,45 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Marki
Marki Na sprzedaż 1 130 000 PLN 130 m2
Marki / wołomiński / mazowieckie, Gen. Józefa Sowińskiego Dom na sprzedaż

Witam, Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej w Markach ul. Sowińskiego. Dom o powierzchni [...]

130 1 130 000 PLN
8692,31 PLN/m²
01-03-2025 Dodaj do notesu
Dom śląskie
bieruńsko-lędziński
Chełm Śląski
Chełm Śląski Na sprzedaż 650 000 PLN 400 m2
Chełm Śląski / bieruńsko-lędziński / śląskie, Chełmska Dom na sprzedaż

Trzy oddzielne mieszkania, miejsce na biuro lub sklep. obiekt podpiwniczony, 650tys 400m Plus [...]

400 650 000 PLN
1625 PLN/m²
19-02-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
żyrardowski
Puszcza Mariańska
Puszcza Mariańska Na sprzedaż 499 000 PLN 60 m2
Puszcza Mariańska / żyrardowski / mazowieckie / Polska, Akacjowa Dom na sprzedaż

Sprzedam dom mieszkalny - dwa pokoje ponad 20 M2 ,kuchnia 9 M2, łazienka, wiatrołap,budynki [...]

60 499 000 PLN
8316,67 PLN/m²
10-02-2025 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
turecki
Kawęczyn
Skarżyn Na sprzedaż 570 000 PLN 7400 m2
Skarżyn / Kawęczyn / turecki / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym oraz [...]

7400 570 000 PLN
77,03 PLN/m²
26-01-2025 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
słupski
Ustka
Rowy Na sprzedaż 3 590 000 PLN 630,37 m2
Rowy / Ustka / słupski / pomorskie / Polska, Kapitańska Dom na sprzedaż

OBIEKT TURYSTYCZNY NA SPRZEDAŻ ! Przedmiotem naszej oferty jest OBIEKT TURYSTYCZNY w nadmorskiej [...]

630,37 3 590 000 PLN
5695,07 PLN/m²
24-01-2025 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
koszaliński
Mielno
Sarbinowo Na sprzedaż 980 000 PLN 146 m2
Sarbinowo / Mielno / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska, Makowa Dom na sprzedaż

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Smart Dom o powierzchni 186 m², położony na monitorowanej i [...]

146 980 000 PLN
6712,33 PLN/m²
19-01-2025 Dodaj do notesu
Reklamy