wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom śląskie
rybnicki
Czerwionka-Leszczyny
Bełk Na sprzedaż 73 250 PLN 139 m2
Bełk / Czerwionka-Leszczyny / rybnicki / śląskie / Polska Dom na sprzedaż

Nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym położona w Bełku przy ul. Palowickiej 87 na [...]

139 73 250 PLN
526,98 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom podlaskie
Białystok
Zabłudów
Halickie Do wynajęcia 5800 PLN 126 m2
Białystok / podlaskie / Polska, Halicka Dom do wynajęcia

Na wynajem oferowany jest nowoczesny dom o powierzchni 126,27 m², położony w miejscowości Halickie, [...]

126 5800 PLN
46,03 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
kartuski
Żukowo
Chwaszczyno Na sprzedaż 1 999 000 PLN 162,2 m2
Chwaszczyno / Żukowo / kartuski / pomorskie / Polska, Rewerenda Dom na sprzedaż

Opis Wyjątkowa nieruchomość na mapie Trójmiasta - parterowy dom z dużym ogrodem na zamkniętym [...]

162,2 1 999 000 PLN
12 324,29 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście
Zacisze Na sprzedaż 3 890 000 PLN 264 m2
Zacisze / Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie, Augusta Cieszkowskiego Dom na sprzedaż

Przedwojenna Willa na Zaciszu przy ul. Cieszkowskiego, dostępna na sprzedaż od 1 sierpnia 2026 roku. [...]

264 3 890 000 PLN
14 734,85 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom śląskie
zawierciański
Zawiercie Na sprzedaż 935 000 PLN 283 m2
Zawiercie / zawierciański / śląskie / Polska, Karlińska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż przestronny i solidnie wykonany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 283 m², [...]

283 935 000 PLN
3303,89 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom podlaskie
siemiatycki
Siemiatycze Na sprzedaż 689 999 PLN 250 m2
Siemiatycze / siemiatycki / podlaskie / Polska, Nadrzeczna Dom na sprzedaż

SPRZEDAM wyjątkowo położony dom na Podlasiu – w CENTRUM Siemiatycz, nad samym ZALEWEM, w jednej z [...]

250 689 999 PLN
2760 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
olsztyński
Purda
Groszkowo Na sprzedaż 400 000 PLN 70 m2
Groszkowo / Purda / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedaż prywatna, dodatkowe opłaty przy kupnie - opłata notarialna, oplata za wpis do księgi [...]

70 400 000 PLN
5714,29 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
chodzieski
Szamocin
Szamocin Na sprzedaż 690 000 PLN 147 m2
Szamocin / chodzieski / wielkopolskie / Polska, Szpitalna Dom na sprzedaż

Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom o powierzchni użytkowej 147 m², położony w spokojnej części [...]

147 690 000 PLN
4693,88 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom śląskie
Tychy
Żwaków Na sprzedaż 2 100 000 PLN 188 m2
Żwaków / Tychy / śląskie Dom na sprzedaż

Oferuję do sprzedaży przestronny, wolnostojący i funkcjonalny dom parterowy z garażem w bryle [...]

188 2 100 000 PLN
11 170,21 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
pruszkowski
Raszyn
Słomin Na sprzedaż 1 150 000 PLN 124,96 m2
Słomin / Raszyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Agencja Nieruchomości Prestige Agnieszka Sobańska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu w [...]

124,96 1 150 000 PLN
9202,94 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
lwówecki
Lwówek Śląski
Lwówek Śląski Na sprzedaż 850 PLN 130 m2
Lwówek Śląski / lwówecki / dolnośląskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom położony w Lwówku Śląskim, o powierzchni 130m2. Składa się z 4 pokoi, kuchni , łazienki [...]

130 850 PLN
6,54 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Płock
Wyszogrodzka Na sprzedaż 1 230 000 PLN 182 m2
Wyszogrodzka / Płock / mazowieckie, Różana Dom na sprzedaż

Witam, sprzedam atrakcyjny dom w sercu Płocka oś. Wyszogrodzka. Niepowtarzalny Dom wybudowany w [...]

182 1 230 000 PLN
6758,24 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
koszaliński
Biesiekierz
Nowe Bielice Na sprzedaż 1 050 000 PLN 146,97 m2
Nowe Bielice / Biesiekierz / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska, Krokusów Dom na sprzedaż

Dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy, z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 146,97 m² i [...]

146,97 1 050 000 PLN
7144,32 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 9100 PLN 140 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Ostródzka Dom do wynajęcia

Wynajmę dom typu bliźniak w środkowej części zamkniętego osiedla w stylu amerykańskim. Dom w [...]

140 9100 PLN
65 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle Na sprzedaż 690 000 PLN 142 m2
Kędzierzyn-Koźle / kędzierzyńsko-kozielski / opolskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom w cichej i spokojnej dzielnicy Kędzierzyna-Koźla na oś. Żabieniec. Powierzchnia działki [...]

142 690 000 PLN
4859,15 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
limanowski
Niedźwiedź
Niedźwiedź Na sprzedaż 385 000 PLN 95 m2
Niedźwiedź / limanowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

DOM DREWNIANY Z DUŻĄ DZIAŁKĄ WIDOKOWĄ Sprzedaż bez pośredników. Na sprzedaż wyjątkowy, drewniany [...]

95 385 000 PLN
4052,63 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
Gdynia
Mały Kack Na sprzedaż 1 690 000 PLN 240 m2
Mały Kack / Gdynia / pomorskie, Olgierda Dom na sprzedaż

Dom bliźniaczy 240 m² | działka 430m² | potencjał deweloperski, idealne pod inwestycję lub zabudowę [...]

240 1 690 000 PLN
7041,67 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
myślenicki
Myślenice
Krzyszkowice Na sprzedaż 780 000 PLN 125 m2
Krzyszkowice / Myślenice / myślenicki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż dom z drugiego etapu inwestycji, którego powierzchnia wynosi 125 m². [...]

125 780 000 PLN
6240 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
Gdynia Na sprzedaż 3 499 000 PLN 480 m2
Gdynia / pomorskie / Polska, Olgierda Dom na sprzedaż

Dom bliźniaczy 480 m² | działka 859 m² | potencjał deweloperski, idealne pod inwestycję lub zabudowę [...]

480 3 499 000 PLN
7289,58 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
aleksandrowski
Aleksandrów Kujawski
Ośno Drugie Na sprzedaż 630 000 PLN 130 m2
Aleksandrów Kujawski / aleksandrowski / kujawsko-pomorskie / Polska, Długa Dom na sprzedaż

Sprzedam dwa domy połączone w kształcie litery L w Aleksandrowie Kujawskim o łącznej powierzchni 130 [...]

130 630 000 PLN
4846,15 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Reklamy