wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
nowosądecki
Kamionka Wielka
Jamnica Na sprzedaż 216 144 PLN 136 m2
Jamnica / Kamionka Wielka / nowosądecki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Piotra Groń - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności [...]

136 216 144 PLN
1589,29 PLN/m²
14-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Pyry Na sprzedaż 3 300 000 PLN 350 m2
Pyry / Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Białozora Dom na sprzedaż

6OI2O4O73 Bezpośrednio - SPRZEDAM!!! - (Wynajmę w całości) Bezpośrednio! • Sprzedaż - Super [...]

350 3 300 000 PLN
9428,57 PLN/m²
14-05-2026 Dodaj do notesu
Dom podkarpackie
brzozowski
Domaradz
Barycz Na sprzedaż 379 000 PLN 140 m2
Barycz / Domaradz / brzozowski / podkarpackie / Polska Dom na sprzedaż

Marzysz o własnym domu wśród natury zdala od miejskiego zgiełku z sadem i zielenią dookoła ? To [...]

140 379 000 PLN
2707,14 PLN/m²
13-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Wołomin
Wołomin Do wynajęcia 15 000 PLN 350 m2
Wołomin / wołomiński / mazowieckie / Polska, Aleja Niepodległości Dom do wynajęcia

BUDYNEK POD DZIAŁALNOŚĆ MEDYCZNĄ / REHABILITACYJNĄ – Wołomin, centrum Do wynajęcia nieruchomość o [...]

350 15 000 PLN
42,86 PLN/m²
13-05-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Rokietnica
Cerekwica Na sprzedaż 1 350 000 PLN 157,3 m2
Cerekwica / Rokietnica / poznański / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dobrze zaplanowany i ustawny dom z dużymi pokojami w pięknej i cichej okolicy z polem i lasem za [...]

157,3 1 350 000 PLN
8582,33 PLN/m²
13-05-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
elbląski
Tolkmicko
Tolkmicko Na sprzedaż 80 000 PLN 150 m2
Tolkmicko / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Witam sprzedam połowę domu 150 m2 , na dole są dwa pokoje i poddasze do zagospodarowania z pokojem [...]

150 80 000 PLN
533,33 PLN/m²
13-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 1 939 000 PLN 203 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Wiślanych Pól Dom na sprzedaż

O NIERUCHOMOŚCI Nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, wybudowany [...]

203 1 939 000 PLN
9551,72 PLN/m²
13-05-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
szczycieński
Szczytno
Zielonka Na sprzedaż 375 000 PLN 110 m2
Zielonka / Szczytno / szczycieński / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie realizacji. Położony w miejscowości Zielonka pod Szczytnem, [...]

110 375 000 PLN
3409,09 PLN/m²
13-05-2026 Dodaj do notesu
Dom podkarpackie
przeworski
Przeworsk Na sprzedaż 190 000 PLN 87 m2
Przeworsk / przeworski / podkarpackie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż jednokondygnacyjny dom drewniany o powierzchni 87 m² wraz z budynkiem gospodarczym o [...]

87 190 000 PLN
2183,91 PLN/m²
13-05-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
wrocławski
Żórawina
Mędłów Na sprzedaż 1 280 000 PLN 210,95 m2
Mędłów / Żórawina / wrocławski / dolnośląskie / Polska, Długopolska Dom na sprzedaż

Dom w Mędłowie to propozycja dla osób, które cenią spokój, przestrzeń i codzienny komfort, ale nie [...]

210,95 1 280 000 PLN
6067,79 PLN/m²
13-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Nieporęt
Nieporęt Do wynajęcia 7900 PLN 200 m2
Nieporęt / legionowski / mazowieckie / Polska, Rumiankowa Dom do wynajęcia

Spokojna okolica, duży ogród i tylko 400 metrów do plaży nad Zalewem Zegrzyńskim — komfortowy dom w [...]

200 7900 PLN
39,50 PLN/m²
13-05-2026 Dodaj do notesu
Dom podkarpackie
jarosławski
Jarosław Na sprzedaż 890 000 PLN 183,2 m2
Jarosław / jarosławski / podkarpackie / Polska Dom na sprzedaż

Nowoczesny Dom – Mokra | 183,2 m² | 11 ar | Stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesny dom [...]

183,2 890 000 PLN
4858,08 PLN/m²
13-05-2026 Dodaj do notesu
Dom podkarpackie
leski
Baligród
Baligród Na sprzedaż 200 000 PLN 60 m2
Baligród / leski / podkarpackie / Polska, Bieszczadzka Dom na sprzedaż

Lokal mieszkalny – bezczynszowy – do remontu. 200 000,00 zł 512 324 034 [...]

60 200 000 PLN
3333,33 PLN/m²
13-05-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
słupski
Ustka
Rowy Na sprzedaż 590 000 PLN 56 m2
Rowy / Ustka / słupski / pomorskie / Polska, Sosnowa Dom na sprzedaż

Sprzedam domek letniskowy w Rowach (blisko las i plaża). Raj dla miłośników przyrody i zwierząt – 15 [...]

56 590 000 PLN
10 535,71 PLN/m²
13-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków Do wynajęcia 13 000 PLN 210 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Krzemieniecka Dom do wynajęcia

Dom z dużą działką do wynajęcia. Lokalizacja: Kraków, ul. Krzemieniecka 74 (przy granicy w [...]

210 13 000 PLN
61,90 PLN/m²
13-05-2026 Dodaj do notesu
Dom świętokrzyskie
kielecki
Daleszyce
Mójcza Na sprzedaż 799 000 PLN 75 m2
Mójcza / Daleszyce / kielecki / świętokrzyskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom parterowy w miejscowości Mójcza 5km od centrum Kielc, wybudowany w 2019r. W domu [...]

75 799 000 PLN
10 653,33 PLN/m²
12-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
suski
Zawoja
Zawoja Na sprzedaż 949 000 PLN 96 m2
Zawoja / suski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Nowoczesny dom położony w Zawoji bezpośrednio nad górskim potokiem. Oferuję państwu ostatni dostępny [...]

96 949 000 PLN
9885,42 PLN/m²
12-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
olkuski
Olkusz
Olkusz Na sprzedaż 90 975 PLN 196 m2
Olkusz / olkuski / małopolskie / Polska, Czarnogórska Dom na sprzedaż

KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Michała Barzyckiego - osoby fizycznej nieprowadzącej [...]

196 90 975 PLN
464,16 PLN/m²
12-05-2026 Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon
Nowy Fordon Na sprzedaż 1 223 215 PLN 121,8 m2
Nowy Fordon / Fordon / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Pod Skarpą Dom na sprzedaż

Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny o powierzchni całkowitej 122 m² oraz powierzchni użytkowej [...]

121,8 1 223 215 PLN
10 042,82 PLN/m²
12-05-2026 Dodaj do notesu
Dom podlaskie
białostocki
Dobrzyniewo Duże
Nowe Aleksandrowo Na sprzedaż 577 743 PLN 84 m2
Nowe Aleksandrowo / Dobrzyniewo Duże / białostocki / podlaskie / Polska, Pogodna Dom na sprzedaż

Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową zabudowana, o powierzchni 0,0965 ha położoną w miejscowości [...]

84 577 743 PLN
6877,89 PLN/m²
12-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy