wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom pomorskie
Gdańsk
Kolbudy
Jankowo Gdańskie Na sprzedaż 1 099 000 PLN 190 m2
Gdańsk / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Jankowo Gdańskie ul. Błękitna Lokal mieszkalny 9B – nowoczesny dom dwulokalowy z garażem | 1 099 [...]

190 1 099 000 PLN
5784,21 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
wieruszowski
Lututów
Świątkowice Na sprzedaż 5 500 000 PLN 300 m2
Świątkowice / Lututów / wieruszowski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

XVIII-wieczny Dwór z prywatnym parkiem 10,7 ha i stawami | Rezydencja premium Są nieruchomości, [...]

300 5 500 000 PLN
18 333,33 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
brzeziński
Dmosin
Nagawki Na sprzedaż 495 000 PLN 110 m2
Nagawki / Dmosin / brzeziński / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Witam posiadam na sprzedanie dom jednorodzinny wraz z budynkami gospodarczymi oraz dużą działka z [...]

110 495 000 PLN
4500 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zgierski
Głowno Na sprzedaż 1 230 000 PLN 165 m2
Głowno / zgierski / łódzkie / Polska, Wyzwolenia w 1918 roku Dom na sprzedaż

Sprzedam dom jednorodzinny w Głownie. Budynek zlokalizowany przy spokojnej jednokierunkowej ulicy, w [...]

165 1 230 000 PLN
7454,55 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
kartuski
Przodkowo
Warzenko Na sprzedaż 895 000 PLN 157 m2
Warzenko / Przodkowo / kartuski / pomorskie / Polska, Cedrowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż klimatyczny dom z zagospodarowanym ogrodem w zabudowie bliźniaczej, położony w [...]

157 895 000 PLN
5700,64 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Bałuty
Radogoszcz Na sprzedaż 989 000 PLN 220 m2
Radogoszcz / Bałuty / Łódź / łódzkie, Mieczysława Jagoszewskiego Dom na sprzedaż

Opis nieruchomości: Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. [...]

220 989 000 PLN
4495,45 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź Na sprzedaż 2 260 000 PLN 200 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Pomorska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom wolnostojący, urządzony w stylu eleganckim. Parter - salon, kuchnia, pokój/gabinet, [...]

200 2 260 000 PLN
11 300 PLN/m²
09-05-2026 Dodaj do notesu
Dom lubuskie
sulęciński
Lubniewice
Lubniewice Na sprzedaż 2 900 000 PLN 336 m2
Lubniewice / sulęciński / lubuskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż Dom postawiony nad samym brzegiem jeziora, województwo Lubuskie. Zainteresowanym [...]

336 2 900 000 PLN
8630,95 PLN/m²
09-05-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
średzki
Środa Śląska
Środa Śląska Na sprzedaż 899 000 PLN 132,8 m2
Środa Śląska / średzki / dolnośląskie / Polska, Młynarska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom jednorodzinny dostępny od ręki, gotowy do zamieszkania , w spokojnej zielonej okolicy, [...]

132,8 899 000 PLN
6769,58 PLN/m²
09-05-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 1 295 000 PLN 100 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Pomorska Dom na sprzedaż

Nowoczesny narożny segment | Nowosolna | 100 m² | ogród | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowy [...]

100 1 295 000 PLN
12 950 PLN/m²
09-05-2026 Dodaj do notesu
178 355 000 PLN
1994,38 PLN/m²
09-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Zielonka Na sprzedaż 1 999 000 PLN 241,8 m2
Zielonka / wołomiński / mazowieckie, Kujawska Dom na sprzedaż

Wyobraź sobie miejsce, w którym budzisz się przy śpiewie ptaków, za ogrodzeniem płynie rzeczka, a w [...]

241,8 1 999 000 PLN
8267,16 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
łódzki wschodni
Nowosolna
Kalonka Do wynajęcia 6900 PLN 180 m2
Kalonka / Nowosolna / łódzki wschodni / łódzkie / Polska Dom do wynajęcia

Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie z widokiem na ponad hektarowy, starannie zaprojektowany [...]

180 6900 PLN
38,33 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zgierski
Zgierz
Grotniki Do wynajęcia 3850 PLN 70 m2
Grotniki / Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska Dom do wynajęcia

Wynajmę dom po całkowitej modernizacji, energooszczędny, spełniający normę WT 2021. Dom o [...]

70 3850 PLN
55 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Dom świętokrzyskie
Kielce
KSM-XXV-lecia Na sprzedaż 820 000 PLN 218,25 m2
KSM-XXV-lecia / Kielce / świętokrzyskie, Mąchocka Dom na sprzedaż

Do sprzedaży połowa bliźniaka z lat 70., położona w Kielcach, w spokojnej okolicy, około 3 km od [...]

218,25 820 000 PLN
3757,16 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Jabłonna
Jabłonna Na sprzedaż 2 590 000 PLN 362 m2
Jabłonna / legionowski / mazowieckie / Polska, Przylesie Dom na sprzedaż

Na sprzedaż nowoczesny dom inwestycyjny o powierzchni 362,2 m², wybudowany w 2020 roku z wysokiej [...]

362 2 590 000 PLN
7154,70 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Nowa Iwiczna Na sprzedaż 1 320 000 PLN 95 m2
Nowa Iwiczna / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Zawiła Dom na sprzedaż

(BEZPOŚREDNIO) Na sprzedaż bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej, z dużym ogrodem, położony na [...]

95 1 320 000 PLN
13 894,74 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 1 420 000 PLN 107 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Dzikiej Jabłoni Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio przestronny, 6‑pokojowy segment o powierzchni 107 m², położony w wyjątkowej [...]

107 1 420 000 PLN
13 271,03 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
Poznań
Świerczewo Na sprzedaż 1 480 000 PLN 216 m2
Świerczewo / Poznań / wielkopolskie Dom na sprzedaż

Jako właściciel, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mojego domu i do bezpośredniego [...]

216 1 480 000 PLN
6851,85 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Dębe Wielkie
Kąty Goździejewskie Drugie Na sprzedaż 1 749 000 PLN 250 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Nieruchomość położona blisko Warszawy. Rok budowy 2004. Własne ujęcie wody. Możliwość przyłączenia [...]

250 1 749 000 PLN
6996 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy