wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom wielkopolskie
turecki
Turek Na sprzedaż 1 040 000 PLN 200 m2
Turek / turecki / wielkopolskie / Polska, Marii Skłodowskiej-Curie Dom na sprzedaż

Dom w Turku na Osiedlu Uniejowskim Wyjątkowy dom wolnostojący z piękną działką – przestrzeń, komfort [...]

200 1 040 000 PLN
5200 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
nowodworski
Czosnów
Czosnów Na sprzedaż 875 000 PLN 136,5 m2
Czosnów / nowodworski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

875,000zł - tylko jeden lokal ! Nowoczesny dom (segment lewy lub prawy) w zabudowie dwulokalowej z [...]

136,5 875 000 PLN
6410,26 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
śremski
Śrem
Śrem Na sprzedaż 879 000 PLN 156 m2
Śrem / śremski / wielkopolskie / Polska, Jana Ostroroga Dom na sprzedaż

Dom składa się z trzech kondygnacji: piwnica, parter i piętro. W piwnicy znajduje się: pralnia [...]

156 879 000 PLN
5634,62 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
aleksandrowski
Ciechocinek Na sprzedaż 1 299 000 PLN 186 m2
Ciechocinek / aleksandrowski / kujawsko-pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom o powierzchni całkowitej 186,7m2 /działka 500m2 w Ciechocinku przy [...]

186 1 299 000 PLN
6983,87 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
bieruńsko-lędziński
Imielin Na sprzedaż 1 250 000 PLN 141 m2
Imielin / bieruńsko-lędziński / śląskie / Polska, Stefana Kuczyńskiego Dom na sprzedaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 141 m², położonego [...]

141 1 250 000 PLN
8865,25 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Baranów
Boża Wola Na sprzedaż 950 000 PLN 138 m2
Boża Wola / Baranów / grodziski / mazowieckie / Polska, Świerkowa Dom na sprzedaż

BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA! Z przyjemnością prezentuję połówkę bliźniaka w stanie deweloperskim, [...]

138 950 000 PLN
6884,06 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
pucki
Kosakowo
Mosty Na sprzedaż 1 750 000 PLN 266 m2
Mosty / Kosakowo / pucki / pomorskie / Polska, Wiązowa Dom na sprzedaż

Wyobraź sobie poranek, kiedy otwierasz drzwi tarasu, a do środka wpada świeże, morskie powietrze. W [...]

266 1 750 000 PLN
6578,95 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
żyrardowski
Wiskitki
Miedniewice Na sprzedaż 1 200 000 PLN 165 m2
Miedniewice / Wiskitki / żyrardowski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Witam . Posiadam na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany 2025/2026 r . Wykończony pod klucz z bardzo [...]

165 1 200 000 PLN
7272,73 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Podkowa Leśna Na sprzedaż 2 590 000 PLN 150 m2
Podkowa Leśna / grodziski / mazowieckie / Polska, Gołębia Dom na sprzedaż

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela ! Szanowni Państwo, wystawiamy na sprzedaż swoją nieruchomość [...]

150 2 590 000 PLN
17 266,67 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowosądecki
Chełmiec
Rdziostów Na sprzedaż 999 999 PLN 184,67 m2
Rdziostów / Chełmiec / nowosądecki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 184,67 m², parterowy z użytkowym poddaszem [...]

184,67 999 999 PLN
5415,06 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Nowy Sącz
Kaduk Na sprzedaż 1 050 000 PLN 185 m2
Kaduk / Nowy Sącz / małopolskie Dom na sprzedaż

· Powierzchnia działki: 7,36 ara · Powierzchnia użytkowa domu: 184,7 m² + rozlegly [...]

185 1 050 000 PLN
5675,68 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
97 969 997 PLN
9 999,97 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Dom opolskie
opolski
Turawa
Kotórz Mały Na sprzedaż 1 799 000 PLN 250 m2
Kotórz Mały / Turawa / opolski / opolskie / Polska, Zielona Dom na sprzedaż

Przedwojenna posiadłość z 1908 roku w okolicy Opola i Jezior Turawskich Z ogromną przyjemnością [...]

250 1 799 000 PLN
7196 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
piski
Pisz
Pisz Na sprzedaż 980 000 PLN 160 m2
Pisz / piski / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom na ul. Jesionowej w Piszu na mazurach. Dom częściowo po remoncie. Kilka lat temu [...]

160 980 000 PLN
6125 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
aleksandrowski
Ciechocinek Na sprzedaż 2 200 000 PLN 540 m2
Ciechocinek / aleksandrowski / kujawsko-pomorskie / Polska, Zdrojowa Dom na sprzedaż

Obiekt pod inwestycję w centrum Ciechocinka | 4 budynki Przedstawiamy Państwu nieruchomość w samym [...]

540 2 200 000 PLN
4074,07 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Prażmów
Gabryelin Na sprzedaż 1 390 000 PLN 170 m2
Gabryelin / Prażmów / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Dębowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom położony w Gabryelinie łączący spokój podmiejskiego życia z niskimi kosztami oraz [...]

170 1 390 000 PLN
8176,47 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
pyrzycki
Pyrzyce
Brzesko Na sprzedaż 960 000 PLN 240 m2
Brzesko / Pyrzyce / pyrzycki / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Marzysz o własnym domu, w którym odnajdziesz ciszę, przestrzeń i komfort? Ta nieruchomość w [...]

240 960 000 PLN
4000 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Baszkówka Na sprzedaż 980 000 PLN 145 m2
Baszkówka / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Pachnącej Wiśni Dom na sprzedaż

Szukasz komfortowego i nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, blisko natury i z doskonałym dojazdem [...]

145 980 000 PLN
6758,62 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowosądecki
Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój Na sprzedaż 1 190 000 PLN 108 m2
Krynica-Zdrój / nowosądecki / małopolskie / Polska, Źródlana Dom na sprzedaż

Osiedle „Źródlana” w Krynicy Zdroju Zaprasza! Zapraszamy do zakupu jednego z pozostałych dwóch [...]

108 1 190 000 PLN
11 018,52 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
myślenicki
Lubień
Lubień Na sprzedaż 680 000 PLN 80 m2
Lubień / myślenicki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Są miejsca, które oferują coś więcej niż tylko dom – oferują styl życia. Taka właśnie jest ta [...]

80 680 000 PLN
8500 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy