wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom wielkopolskie
poznański
Rokietnica
Cerekwica Na sprzedaż 1 350 000 PLN 157,3 m2
Cerekwica / Rokietnica / poznański / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dobrze zaplanowany i ustawny dom z dużymi pokojami w pięknej i cichej okolicy z polem i lasem za [...]

157,3 1 350 000 PLN
8582,33 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
pilski
Szydłowo
Szydłowo Na sprzedaż 664 000 PLN 95 m2
Szydłowo / pilski / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Szukasz domu, który zapewni przestrzeń, komfort i niskie koszty utrzymania? Ta oferta łączy [...]

95 664 000 PLN
6989,47 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
pilski
Piła Na sprzedaż 685 000 PLN 95 m2
Piła / pilski / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

95 685 000 PLN
7210,53 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
pilski
Piła Na sprzedaż 530 000 PLN 78 m2
Piła / pilski / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

78 530 000 PLN
6794,87 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
czarnkowsko-trzcianecki
Trzcianka
Rychlik Na sprzedaż 570 000 PLN 67 m2
Rychlik / Trzcianka / czarnkowsko-trzcianecki / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Miejsce wyjątkowe, otoczone lasem, tu nie usłyszysz hałasów, bez sąsiadów, wokół tereny należące do [...]

67 570 000 PLN
8507,46 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
wągrowiecki
Wągrowiec
Łaziska Na sprzedaż 520 000 PLN 71,46 m2
Łaziska / Wągrowiec / wągrowiecki / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

OSTATNI DOM NA SPRZEDAŻ – komfort domu, wygoda mieszkania! Kameralne osiedle 10 budynków [...]

71,46 520 000 PLN
7276,80 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
grodziski
Wielichowo
Wielichowo Na sprzedaż 649 000 PLN 150 m2
Wielichowo / grodziski / wielkopolskie / Polska, Rakoniewicka Dom na sprzedaż

Na sprzedaż duża nieruchomość położona w Wielichowie przy ul. Rakoniewickiej 33. Oferta obejmuje dom [...]

150 649 000 PLN
4326,67 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
Poznań
Świerczewo Na sprzedaż 1 480 000 PLN 216 m2
Świerczewo / Poznań / wielkopolskie Dom na sprzedaż

Jako właściciel, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mojego domu i do bezpośredniego [...]

216 1 480 000 PLN
6851,85 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
turecki
Turek Na sprzedaż 1 040 000 PLN 200 m2
Turek / turecki / wielkopolskie / Polska, Marii Skłodowskiej-Curie Dom na sprzedaż

Dom w Turku na Osiedlu Uniejowskim Wyjątkowy dom wolnostojący z piękną działką – przestrzeń, komfort [...]

200 1 040 000 PLN
5200 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
śremski
Śrem
Śrem Na sprzedaż 879 000 PLN 156 m2
Śrem / śremski / wielkopolskie / Polska, Jana Ostroroga Dom na sprzedaż

Dom składa się z trzech kondygnacji: piwnica, parter i piętro. W piwnicy znajduje się: pralnia [...]

156 879 000 PLN
5634,62 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Suchy Las
Złotniki Na sprzedaż 78 000 PLN 35 m2
Złotniki / Suchy Las / poznański / wielkopolskie / Polska, Pawłowicka Dom na sprzedaż

ROD Działka z Domkiem Murowanym 35 m² – Złotniki / Tęcza / Gmina Suchy Las Sprzedam ROD z Domkiem, [...]

35 78 000 PLN
2228,57 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
turecki
Turek Na sprzedaż 659 000 PLN 135,56 m2
Turek / turecki / wielkopolskie / Polska, Dębowa Dom na sprzedaż

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni [...]

135,56 659 000 PLN
4861,32 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Tarnowo Podgórne
Wysogotowo Na sprzedaż 949 000 PLN 109,72 m2
Wysogotowo / Tarnowo Podgórne / poznański / wielkopolskie / Polska, Rajska Dom na sprzedaż

OFERTA FIRMY KALINVEST - S.C. RYNEK PIERWOTNY ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ NA [...]

109,72 949 000 PLN
8649,29 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
pleszewski
Dobrzyca
Dobrzyca Na sprzedaż 1 058 832 PLN 172 m2
Dobrzyca / pleszewski / wielkopolskie / Polska, Generała Augustyna Gorzeńskiego Dom na sprzedaż

Wille Gorzeńskiego Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w [...]

172 1 058 832 PLN
6156 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Czerwonak
Kliny Na sprzedaż 1 290 000 PLN 166,1 m2
Kliny / Czerwonak / poznański / wielkopolskie / Polska, Sowia Dom na sprzedaż

Firma Domy na Pokolenia ma przyjemność zaoferować piękny dom w Klinach blisko Kicina, położony w [...]

166,1 1 290 000 PLN
7766,41 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
Poznań
Wola Na sprzedaż 830 000 PLN 140 m2
Wola / Poznań / wielkopolskie, Dunajecka Dom na sprzedaż

Sprzedam dom parterowy o powierzchni około 100 m2 w Poznaniu na Woli. Nieruchomość usytuowana jest [...]

140 830 000 PLN
5928,57 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
szamotulski
Wronki
Wronki Na sprzedaż 430 000 PLN 83,25 m2
Wronki / szamotulski / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Kupujący nie płaci prowizji biura!! bezpośrednio właściciel. Nowa inwestycja w Koźmin/Samołęż / [...]

83,25 430 000 PLN
5165,17 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
wolsztyński
Przemęt
Olejnica Na sprzedaż 400 000 PLN 55 m2
Olejnica / Przemęt / wolsztyński / wielkopolskie / Polska, Górska Dom na sprzedaż

Witam! Mam do zaoferowania do sprzedaży Domek letniskowy w pierwszej linii brzegowej, z widokiem na [...]

55 400 000 PLN
7272,73 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Tarnowo Podgórne
Chyby Na sprzedaż 5 650 000 PLN 510 m2
Chyby / Tarnowo Podgórne / poznański / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji [...]

510 5 650 000 PLN
11 078,43 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
śremski
Śrem
Pełczyn Na sprzedaż 1 930 000 PLN 230 m2
Pełczyn / Śrem / śremski / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom o powierzchni 230 m², położony w absolutnie wyjątkowej [...]

230 1 930 000 PLN
8391,30 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu

Domy - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy