Działka na sprzedaż, woj. małopolskie / dodano: 09.05.2026
Zdrojowa, małopolskie, Kraków, Swoszowice
Cena: 720 000 PLN  (800 PLN/m²)
Powierzchnia działki
900 m²
Typ domu
inny
Typ działki
budowlana
Numer oferty
gratka-47293945
Data aktualizacji
2026-05-09 13:44:28
Opis:

Witam mam do sprzedania działkę budowlaną bezposrednio od właściciela działka w pełni uzbrojona posiada gaz,kanalizację, prąd, światłowód, własną studnie co jest niesamowitym atutem brak potrzeby sąsiadów o jakąkolwiek zgodę .Działka w kształcie prostokąta posiada parę drzew owocowych oraz altanę ogrodzona z trzech stron dojazd do działki służebność więcej informacji pod nr668-397-892 możliwość obejrzenia działki po wcześniejszym umówieniu

Jarosław
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 668 397 892
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama