wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie
Kurdwanów Do wynajęcia 2800 PLN 47 m2
Kurdwanów / Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuje lokal mieszkalny o pow 48m2. Ma dwa pokoje z kuchnią na czwartym piętrze w budynku z windą. [...]

47 2800 PLN
59,57 PLN/m²
12 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Na sprzedaż 1 399 000 PLN 70 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Józefińska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

BEZPOŚREDNIO - DO SPRZEDANIA dwupokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70m (ok. 90m z [...]

70 1 399 000 PLN
19 985,71 PLN/m²
13 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 2000 PLN 34 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Pod Fortem Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem oraz [...]

34 2000 PLN
58,82 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 2800 PLN 39 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Żabiniec Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie o powierzchni 39m2 , składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na taras [...]

39 2800 PLN
71,79 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Na sprzedaż 3000 PLN 35 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Josepha Conrada Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 35 m² na pierwszym piętrze - świeżo wykończone. Mieszkanie [...]

35 3000 PLN
85,71 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 2150 PLN 20 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Macieja Miechowity Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia dwudziestometrowa, słoneczna, cicha (zwrócona do podwórka, zatem bez samochodów [...]

20 2150 PLN
107,50 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Na sprzedaż 579 462 PLN 56,81 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Stefana Kołaczkowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 3-pokojowe w kameralnych budynkach mieszkalno-usługowych. Pełna [...]

56,81 579 462 PLN
10 200 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Łagiewniki
Borek Fałęcki Do wynajęcia 1900 PLN 45 m2
Borek Fałęcki / Łagiewniki-Borek Fałęcki / Kraków / małopolskie, Zakopiańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w budynku przy ul. Zakopiańskiej 2A. Budynek z ochroną, położony [...]

45 1900 PLN
42,22 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2000 PLN 50 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Myśliwska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok 50m2, zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej. Dwa [...]

50 2000 PLN
40 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 1500 PLN 30 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Myśliwska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni ok 30m2 z balkonem, zlokalizowana przy [...]

30 1500 PLN
50 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Płaszów Na sprzedaż 834 400 PLN 56 m2
Płaszów / Podgórze / Kraków / małopolskie, Księdza Ignacego Stoszki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Dzień dobry, przytulne mieszkanie w dobrej lokalizacji. Bliski Płaszów, ul. Ks. Stoszki 13 Budynek [...]

56 834 400 PLN
14 900 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Górka Narodowa Do wynajęcia 3500 PLN 53 m2
Górka Narodowa / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Papierni Prądnickich Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

[PL] Nowe, 3-pokojowe mieszkanie bezpośrednio + widok na Kraków – Prądnik Biały UWAGA: Oferta [...]

53 3500 PLN
66,04 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie Do wynajęcia 4550 PLN 60 m2
Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie, Stanisława Stojałowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Pośrednikom agencji nieruchomości uprzejmie dziękuję :) Nie jestem zainteresowana współpracą. [...]

60 4550 PLN
75,83 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 2650 PLN 54 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Profesora Michała Bobrzyńskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie, 53,6 m2, w Krakowie na Osiedlu Europejskim - Londyn (Dzielnica [...]

54 2650 PLN
49,07 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 1900 PLN 32 m2
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m2 zlokalizowane na Prądniku Białym, w cichej i spokojnej [...]

32 1900 PLN
59,38 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto Do wynajęcia 1800 PLN 38 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Szukałeś mieszkania w centrum Krakowa? Ta kawalerka o powierzchni 38 m² spełni Twoje oczekiwania. [...]

38 1800 PLN
47,37 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Stradom Na sprzedaż 2 184 000 PLN 124,78 m2
Stradom / Stare Miasto / Kraków / małopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania apartament położony w spokojnej części ul. św. Agnieszki, w zabytkowej dzielnicy [...]

124,78 2 184 000 PLN
17 502,80 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bronowice Na sprzedaż 1 950 000 PLN 102 m2
Bronowice / Kraków / małopolskie, Katowicka Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedam bezpośrednio ekskluzywny apartament 102 m² | Kraków Bronowice | w cenie 2 miejsca [...]

102 1 950 000 PLN
19 117,65 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Kazimierz Na sprzedaż 629 000 PLN 41 m2
Kazimierz / Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Starowiślna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferujemy komfortowe i przestronne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Kazimierza, w kamienicy z [...]

41 629 000 PLN
15 341,46 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 2100 PLN 25,2 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie na wynajemOpis nieruchomościMieszkanie znajduje się na 1 piętrze, powierzchnia wynosi [...]

25,2 2100 PLN
83,33 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu