wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 2000 PLN 34 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Pod Fortem Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem oraz [...]

34 2000 PLN
58,82 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 2500 PLN 32,2 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Dobrego Pasterza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

LOKALIZACJA: Ul. Dobrego Pasterza okolica Ronda Barei (linie autobusowe: 128, 129, 132, 138, 139, [...]

32,2 2500 PLN
77,64 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 2800 PLN 52 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Józefa Łepkowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe, w pełni umeblowane, duży balkon, wszystkie instalacje. Dobra [...]

52 2800 PLN
53,85 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Na sprzedaż 799 000 PLN 57,7 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Józefa Łepkowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Szukasz jasnego mieszkania z fantastycznym układem i widokiem, który zapiera dech w piersiach? [...]

57,7 799 000 PLN
13 847,49 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony
Ugorek Do wynajęcia 2400 PLN 23 m2
Ugorek / Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m², usytuowana na parterze. Mieszkanie jest świeżo [...]

23 2400 PLN
104,35 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 2600 PLN 46 m2

Mam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 przy ul. Dobrego Pasterza 122B. [...]

46 2600 PLN
56,52 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony
Olsza II Do wynajęcia 2500 PLN 45 m2
Olsza II / Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Macieja Miechowity Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Bez pośredników, bezpośrednio od właściciela. Oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 45,33 m² [...]

45 2500 PLN
55,56 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 4100 PLN 70 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Dobrego Pasterza Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie z miejscem postojowym - 70m2 Dwie sypialnie, salon z kuchnią i barem, [...]

70 4100 PLN
58,57 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 3200 PLN 50 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Ostatnia Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze [...]

50 3200 PLN
64 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony
Rakowice Na sprzedaż 749 000 PLN 50 m2
Rakowice / Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Śliczna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż 2-pokojowe odnowione mieszkanie z oddzielną kuchnią w centrum Krakowa. Oferuję na [...]

50 749 000 PLN
14 980 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Na sprzedaż 784 000 PLN 59,1 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Majora Ryszarda Nuszkiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 59,1 m² – funkcjonalne i komfortowe Oferuję na sprzedaż [...]

59,1 784 000 PLN
13 265,65 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony
Olsza II Na sprzedaż 580 000 PLN 38,78 m2
Olsza II / Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Lublańska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam zadbane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,78 m2 położone przy ul. Lublańskiej 14 w [...]

38,78 580 000 PLN
14 956,16 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Na sprzedaż 599 000 PLN 38,83 m2
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

To wygodne mieszkanie o powierzchni 38,83 m² znajduje się na 11. piętrze bloku z lat 70 - 80. [...]

38,83 599 000 PLN
15 426,22 PLN/m²
12-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony
Olsza II Na sprzedaż 595 000 PLN 44,12 m2
Olsza II / Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Bosaków Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Do sprzedania bardzo fajne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,12m2 położone na 1 [...]

44,12 595 000 PLN
13 485,95 PLN/m²
10-09-2025 Dodaj do notesu