wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto Do wynajęcia 1800 PLN 38 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Szukałeś mieszkania w centrum Krakowa? Ta kawalerka o powierzchni 38 m² spełni Twoje oczekiwania. [...]

38 1800 PLN
47,37 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Stradom Na sprzedaż 2 184 000 PLN 124,78 m2
Stradom / Stare Miasto / Kraków / małopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania apartament położony w spokojnej części ul. św. Agnieszki, w zabytkowej dzielnicy [...]

124,78 2 184 000 PLN
17 502,80 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Kazimierz Na sprzedaż 629 000 PLN 41 m2
Kazimierz / Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Starowiślna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferujemy komfortowe i przestronne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Kazimierza, w kamienicy z [...]

41 629 000 PLN
15 341,46 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto Do wynajęcia 1600 PLN 40 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Szlak Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Witam do wynajmu mieszkanie 1 pokój + kuchnia + łazienka. Parter w kamienicy od ulicy. Razem 40m2. [...]

40 1600 PLN
40 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Stare Miasto (historyczne) Na sprzedaż 2 016 000 PLN 112 m2
Stare Miasto (historyczne) / Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Krupnicza Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Duże mieszkanie ( 112 m2) w okolicy Teatru Bagatela , w nowym budynku na drugim piętrze ( 2010 rok [...]

112 2 016 000 PLN
18 000 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Stare Miasto (historyczne) Na sprzedaż 1 550 000 PLN 97,6 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Garncarska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie na Starym Mieście, ul. Garncarska. Bardzo ciche usytuowane w oficynie. Bardzo [...]

97,6 1 550 000 PLN
15 881,15 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto Do wynajęcia 3300 PLN 33 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Rakowicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie jest zlokalizowane na IV (ostatnim) piętrze w budynku przy ul. Rakowickiej w Krakowie. [...]

33 3300 PLN
100 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Kazimierz Do wynajęcia 3000 PLN 52 m2
Kazimierz / Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Starowiślna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

CENTRUM – STAROWIŚLNA: 2-pokojowe atrakcyjne mieszkanie. Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie. [...]

52 3000 PLN
57,69 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto Do wynajęcia 7500 PLN 75 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Grzegórzecka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia od 5.05.2026 trzypokojowe, pięknie umeblowany apartament na Wiślanych Tarasach 2, [...]

75 7500 PLN
100 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto Na sprzedaż 795 000 PLN 30 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Józefa Dietla Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 30 m², położone w samym sercu [...]

30 795 000 PLN
26 500 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu