wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
Kraków
Zwierzyniec
Bielany Na sprzedaż 670 000 PLN 102 m2
Bielany / Zwierzyniec / Kraków / małopolskie Dom na sprzedaż

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 102 m² (92 m² powierzchni [...]

102 670 000 PLN
6568,63 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków Do wynajęcia 13 000 PLN 210 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Krzemieniecka Dom do wynajęcia

Dom z dużą działką do wynajęcia. Lokalizacja: Kraków, ul. Krzemieniecka 74 (przy granicy w [...]

210 13 000 PLN
61,90 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków Do wynajęcia 9500 PLN 152 m2
Kraków / małopolskie / Polska Dom do wynajęcia

Do wynajęcia nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 152 m², położony na działce [...]

152 9500 PLN
62,50 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Wzgórza Krzesławickie
Grębałów Na sprzedaż 1 200 000 PLN 120 m2
Grębałów / Wzgórza Krzesławickie / Kraków / małopolskie Dom na sprzedaż

luborzycka[kropka]pl OFERTA SPRZEDAZY JEST ROWNIEZ DOSTEPNA UWAGA OSTRZEZENIE OBYWATELSKIE : NA [...]

120 1 200 000 PLN
10 000 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Zwierzyniec
Wola Justowska Na sprzedaż 2 999 999 PLN 191,78 m2
Wola Justowska / Zwierzyniec / Kraków / małopolskie, Franciszka Pększyca-Grudzińskiego Dom na sprzedaż

Sprzedam dom w prestiżowej dzielnicy Krakowa – Wola Justowska Na sprzedaż dom o powierzchni 191 m², [...]

191,78 2 999 999 PLN
15 642,92 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Swoszowice Na sprzedaż 5 490 000 PLN 280 m2
Swoszowice / Kraków / małopolskie, Tuchowska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż unikatowy dom położony na przepięknej działce o powierzchni 7700m² z własnym, prywatnym [...]

280 5 490 000 PLN
19 607,14 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Swoszowice Na sprzedaż 2 390 000 PLN 280 m2
Swoszowice / Kraków / małopolskie, Podgórki Dom na sprzedaż

Bezpośrednio, bez prowizji do sprzedaży dom wolno stojący na działce 18-arowej w południowej części [...]

280 2 390 000 PLN
8535,71 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków Na sprzedaż 1 890 000 PLN 262 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Aleja 29 Listopada Dom na sprzedaż

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycje 7 widokowych domów wolnostojących w [...]

262 1 890 000 PLN
7213,74 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków Na sprzedaż 1 499 000 PLN 185 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Leona Petrażyckiego Dom na sprzedaż

Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowany z myślą o osobach ceniących komfort, estetykę [...]

185 1 499 000 PLN
8102,70 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków Na sprzedaż 55 350 PLN 19,2 m2
Kraków / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Nasze domki modułowe to efekt polskiej produkcji, doświadczenia i dbałości o każdy szczegół. Od 2021 [...]

19,2 55 350 PLN
2882,81 PLN/m²
14-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 10 900 PLN 200 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Łanowa Dom do wynajęcia

Do wynajęcia narożny dom przeznaczony pod działalność biurową, położony przy ul. Łanowej. [...]

200 10 900 PLN
54,50 PLN/m²
02-02-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 2 055 000 PLN 280 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie, Stare Wiślisko Dom na sprzedaż

DOM W KRAKOWIE DOM SZEREGOWY NAROŻNY W STANIE DEWELOPERSKIM Z RYNKU WTÓRNEGO O POW. 280 M2, W TYM [...]

280 2 055 000 PLN
7339,29 PLN/m²
11-10-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 2 175 000 PLN 280 m2

280 2 175 000 PLN
7767,86 PLN/m²
10-10-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków Na sprzedaż 1 070 000 PLN 150 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Potrzask Dom na sprzedaż

DOM Z DWOMA NIEZALEŻNYMI MIESZKANIAMI (energooszczędny i przestronny) z możliwością prowadzenia [...]

150 1 070 000 PLN
7133,33 PLN/m²
16-07-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Krowodrza
Cichy Kącik Na sprzedaż 3 700 000 PLN 270 m2
Cichy Kącik / Krowodrza / Kraków / małopolskie, Walerego Goetla Dom na sprzedaż

dom z cegły 2 pietrowy 1978r płaski dach , podpiwniczony, 6 pokoi ,2kuchnie 2 łazienki 3 miejsca [...]

270 3 700 000 PLN
13 703,70 PLN/m²
13-07-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Dębniki Na sprzedaż 1 490 000 PLN 142 m2
Dębniki / Kraków / małopolskie, Tyniecka Dom na sprzedaż

Biuro Sprzedaży Domów Firmy WILGA SC wilga-domy pl przedstawia do sprzedaży Domy w Zabudowie [...]

142 1 490 000 PLN
10 492,96 PLN/m²
09-03-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Zwierzyniec
Salwator Do wynajęcia 17 000 PLN 300 m2
Salwator / Zwierzyniec / Kraków / małopolskie, Ukryta Dom do wynajęcia

Wynajmę nowo wybudowany dom w bardzo prestiżowej części Krakowa ( ul. Ukryta 10A) z pięknym widokiem [...]

300 17 000 PLN
56,67 PLN/m²
15-01-2024 Dodaj do notesu