wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 826 060 PLN (374 PLN/m²)

Działki na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka zachodniopomorskie
koszaliński
Mielno
Mielno Na sprzedaż 2 468 700 PLN 1300 m2
Mielno / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska, Chmielna Działka na sprzedaż

Atrakcyjna działka narożnikowa w Mielnie ( gm Koszalin) ul.Olimpijska/Chmielna, nr działki 875/5- [...]

1300 2 468 700 PLN
1899 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
białogardzki
Białogard Na sprzedaż 1 200 000 PLN 10 665 m2
Białogard / białogardzki / zachodniopomorskie / Polska, Chocimska Działka na sprzedaż

Działka budowlano-usługowa w centrum Białogardu – idealna pod zabudowę wielorodzinną lub inną [...]

10 665 1 200 000 PLN
112,52 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
gryfiński
Stare Czarnowo
Żelewo Na sprzedaż 270 000 PLN 840 m2
Żelewo / Stare Czarnowo / gryfiński / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i zielonej okolicy, idealna dla osób ceniących [...]

840 270 000 PLN
321,43 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Lipiany / pyrzycki / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Malownicza, sloneczna dzialka budowlana z widokiem na jezioro lipianskie, uzbrojona i ogrodzona, w [...]

974 250 000 PLN
256,67 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
policki
Police
Tatynia Na sprzedaż 500 000 PLN 2507 m2
Tatynia / Police / policki / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Nieruchomości na sprzedaż: TATYNIA - GMINA POLICE DZIAŁKA NR 197/6. Powierzchnia: 2.507 m/2, na dziś [...]

2507 500 000 PLN
199,44 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
policki
Kołbaskowo
Kołbaskowo Na sprzedaż 3 500 000 PLN 8566 m2
Kołbaskowo / policki / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż grunt inwestycyjny -pow. 8566m2 , o strategicznym położeniu bezpośrednio przy [...]

8566 3 500 000 PLN
408,59 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
sławieński
Darłowo
Darłowo Na sprzedaż 31 500 PLN 300 m2
Darłowo / sławieński / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Działki rolne i budowlane z widokiem na morze – Kopań i Cisowo w trzech lokalizacjach 900 m od [...]

300 31 500 PLN
105 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
koszaliński
Będzino
Będzinko Na sprzedaż 150 000 PLN 1000 m2
Będzinko / Będzino / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana blisko morza – Sarbinowo / Chłopy / Gąski Na sprzedaż [...]

1000 150 000 PLN
150 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
Szczecin Na sprzedaż 949 000 PLN 731 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska, Hansa Christiana Andersena Działka na sprzedaż

Uzbrojona Działka w zagospodarowanej części Osowa oferuje dużą elastyczność, umożliwiając prędkie [...]

731 949 000 PLN
1298,22 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
Szczecin Na sprzedaż 945 000 PLN 731 m2

731 945 000 PLN
1292,75 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
goleniowski
Goleniów
Tarnówko Na sprzedaż 150 000 PLN 3000 m2
Tarnówko / Goleniów / goleniowski / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Powierzchnia: 3 000m² Cena: 150 000zł Miejscowość: Tarnówko, gm. Goleniów Rodzaj działki: rolna [...]

3000 150 000 PLN
50 PLN/m²
05-04-2026 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
gryfiński
Chojna
Krzymów Na sprzedaż 250 000 PLN 8100 m2
Krzymów / Chojna / gryfiński / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy. Działka położona jest tuż przy parku Krzymowskim, ok [...]

8100 250 000 PLN
30,86 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
kołobrzeski
Siemyśl
Kolonia Charzyno Na sprzedaż 150 000 PLN 1500 m2
Kolonia Charzyno / Siemyśl / kołobrzeski / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż oferujemy przestronne działki budowlane o powierzchni od 1 600 do 2 200 m² — [...]

1500 150 000 PLN
100 PLN/m²
27-01-2026 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
sławieński
Darłowo
Barzowice Na sprzedaż 99 000 PLN 3000 m2
Barzowice / Darłowo / sławieński / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę nad morzem .Lokalizacji 1200m od morza i 300m do jeziora Kopań. Położona - Gmina [...]

3000 99 000 PLN
33 PLN/m²
12-12-2025 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
sławieński
Postomino
Rusinowo Na sprzedaż 3 999 000 PLN 21 000 m2
Rusinowo / Postomino / sławieński / zachodniopomorskie / Polska, Grabowa Działka na sprzedaż

INWESTYCJA ŻYCIA! DZIAŁKA 2,11 HA Z GOTOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA – TYLKO 800 M OD SZEROKIEJ [...]

21 000 3 999 000 PLN
190,43 PLN/m²
08-12-2025 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Kopań / Darłowo / sławieński / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości TECHAL spółki Z ograniczoną odpowiedzialnością informuje o sprzedaży z wolnej [...]

4932 850 000 PLN
172,34 PLN/m²
06-11-2025 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
choszczeński
Choszczno
Koplin Na sprzedaż 159 000 PLN 1304 m2
Koplin / Choszczno / choszczeński / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana w pelni uzbrojona w Koplinie o numerze 145/30 i powierzchni 1304 m2. Do działki [...]

1304 159 000 PLN
121,93 PLN/m²
19-08-2025 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
kamieński
Wolin
Troszyn Na sprzedaż 165 000 PLN 1000 m2
Troszyn / Wolin / kamieński / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam dziatki objęte MPZP Wolin Nr.XXXV/352/12.minimalna wielkość dziatki 1000m2 powierzchnia [...]

1000 165 000 PLN
165 PLN/m²
12-07-2025 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
policki
Police
Przęsocin Na sprzedaż 365 000 PLN 702 m2
Przęsocin / Police / policki / zachodniopomorskie / Polska, Jeżynowa Działka na sprzedaż

Działki budowlane w Przęsocinie z uchwalonym planem zagospodarowania- przeznaczenie zabudowa [...]

702 365 000 PLN
519,94 PLN/m²
22-03-2025 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
koszaliński
Polanów
Rekowo Na sprzedaż 70 000 PLN 1000 m2
Rekowo / Polanów / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka rolna z warunkami zabudowy, położona na skraju wsi agroturystycznej Rekowo, objęta strefą [...]

1000 70 000 PLN
70 PLN/m²
05-07-2023 Dodaj do notesu
Reklamy