wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Katowice
Brynów Do wynajęcia 1800 PLN 31 m2
Brynów / Katowice / śląskie, Meteorologów Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę na zamkniętym osiedlu Nowe Ptasie w Brynowie . Piękne otoczenie , sklepy, [...]

31 1800 PLN
58,06 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Brynów Do wynajęcia 2290 PLN 43 m2
Brynów / Katowice / śląskie, Ceglana Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w inwestycji Ceglana Park składajace się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, [...]

43 2290 PLN
53,26 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Brynów Do wynajęcia 2400 PLN 55 m2
Brynów / Katowice / śląskie, Władysława Orkana Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia w jasne, w pełni wykończone i wyposażone oraz świeżo pomalowane mieszkanie przy ul. [...]

55 2400 PLN
43,64 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Brynów Na sprzedaż 4000 PLN 53 m2
Brynów / Katowice / śląskie, Meteorologów Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - świeżo wykończone, gotowe do zamieszkania z miejscem postojowym [...]

53 4000 PLN
75,47 PLN/m²
14-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Brynów Do wynajęcia 2250 PLN 36 m2
Brynów / Katowice / śląskie, Ceglana Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Dzień dobry, wynajmę komfortowe mieszkanie w Katowicach: -dobra lokalizacja blisko: Park Kościuszki, [...]

36 2250 PLN
62,50 PLN/m²
13-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Brynów-Osiedle Zgrzebnioka
Brynów Na sprzedaż 485 000 PLN 58,74 m2
Brynów / Brynów-Osiedle Zgrzebnioka / Katowice / śląskie, Rolna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dzień dobry, Szanowni Państwo, Oferuję do sprzedaży: Piękne, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie [...]

58,74 485 000 PLN
8256,72 PLN/m²
17-08-2025 Dodaj do notesu