wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie podkarpackie
bieszczadzki
Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne Na sprzedaż 260 000 PLN 48,43 m2
Ustrzyki Dolne / bieszczadzki / podkarpackie / Polska, Nowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie w centrum miasta Ustrzyki Dolne. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Blok dwukrotnie [...]

48,43 260 000 PLN
5368,57 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów
Baranówka Do wynajęcia 2200 PLN 39 m2
Baranówka / Rzeszów / podkarpackie, Prymasa Tysiąclecia Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie, wykończone nowocześnie w wysokim standardzie [...]

39 2200 PLN
56,41 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Na sprzedaż 520 000 PLN 59,99 m2
Rzeszów / podkarpackie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

CENA W DÓŁ - NIE PRZEGAP OKAZJI! GOTOWE MIESZKANIE, DWA MIEJSCA POSTOJOWE! Lokalizacja: ul. [...]

59,99 520 000 PLN
8668,11 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
stalowowolski
Stalowa Wola Na sprzedaż 491 150 PLN 50,87 m2
Stalowa Wola / stalowowolski / podkarpackie / Polska, Generała Leopolda Okulickiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz miejsca, gdzie jakość wykończenia spotyka się z funkcjonalnością w samym sercu Stalowej [...]

50,87 491 150 PLN
9655 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Na sprzedaż 499 800 PLN 36,6 m2

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie, zaprojektowane przez architektkę wnętrz, w atrakcyjnej lokalizacji [...]

36,6 499 800 PLN
13 655,74 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Na sprzedaż 679 000 PLN 65,3 m2
Rzeszów / podkarpackie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedam 4-pokojowe, zaprojektowane przez architektkę wnętrz, przestronne mieszkanie o powierzchni [...]

65,3 679 000 PLN
10 398,16 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Na sprzedaż 441 500 PLN 31,6 m2
Rzeszów / podkarpackie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie, zaprojektowane przez architektkę wnętrz, w atrakcyjnej lokalizacji [...]

31,6 441 500 PLN
13 971,52 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Na sprzedaż 420 000 PLN 44 m2

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, do remontu. Najważniejsze informacje: -powierzchnia [...]

44 420 000 PLN
9545,45 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Brzozów / brzozowski / podkarpackie / Polska, Podwale Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam mieszkanie powierzchni 33.4 m2 na lokalizowane 1 piętro więcej informacji udzielę [...]

33,4 220 000 PLN
6586,83 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów
Staromieście Do wynajęcia 2500 PLN 36 m2
Staromieście / Rzeszów / podkarpackie, Lubelska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

DO WYNAJĘCIA: *Przytulne, wygodne, dobrze skomunikowane mieszkanie na ul. Lubelskiej, 10 piętro. [...]

36 2500 PLN
69,44 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
sanocki
Sanok Na sprzedaż 320 000 PLN 47,4 m2
Sanok / sanocki / podkarpackie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 47,4 m², położone w [...]

47,4 320 000 PLN
6751,05 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Przemyśl Na sprzedaż 165 000 PLN 19 m2
Przemyśl / podkarpackie / Polska, Grunwaldzka Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Witam serdecznie. Mam do sprzedania kawalerkę o powieszchni 19m2 plus 4m2 pomieszczenie gospodarcze [...]

19 165 000 PLN
8684,21 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Do wynajęcia 2000 PLN 77 m2
Rzeszów / podkarpackie / Polska, Jacka Malczewskiego Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

4 niezależne pokoje | 77 m² | idealne dla 4 osób | Rzeszów, os. Kmity Do wynajęcia przestronne [...]

77 2000 PLN
25,97 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów
Śródmieście Na sprzedaż 420 000 PLN 47 m2
Śródmieście / Rzeszów / podkarpackie, Marszałkowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowane przy ul. Marszałkowskiej 15 [...]

47 420 000 PLN
8936,17 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów
Krakowska-Południe Na sprzedaż 589 999 PLN 48,08 m2
Krakowska-Południe / Rzeszów / podkarpackie, Krakowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,08 m², sprzedawane [...]

48,08 589 999 PLN
12 271,19 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Na sprzedaż 509 000 PLN 41,34 m2
Rzeszów / podkarpackie / Polska, Krakowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,34 m² z założoną [...]

41,34 509 000 PLN
12 312,53 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów
Drabinianka Do wynajęcia 2000 PLN 55 m2
Drabinianka / Rzeszów / podkarpackie, Strażacka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie położone przy ul. Strażackiej (Drabinianka) w tzw. 'strefie ciszy'. To mieszkanie [...]

55 2000 PLN
36,36 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Do wynajęcia 3000 PLN 40 m2
Rzeszów / podkarpackie / Polska, Technologiczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m², zlokalizowane przy ul. Technologicznej 24 w [...]

40 3000 PLN
75 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów
Baranówka Na sprzedaż 570 900 PLN 41,52 m2
Baranówka / Rzeszów / podkarpackie, Wspólna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie – położone na 1 piętrze kameralnego budynku z 12 [...]

41,52 570 900 PLN
13 750 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
stalowowolski
Stalowa Wola Na sprzedaż 419 800 PLN 44,4 m2
Stalowa Wola / stalowowolski / podkarpackie / Polska, Józefa Poniatowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

WYJĄTKOWE 2-POKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE | WYSOKI STANDARD | BALKON TYPU LOGGIA | 419 [...]

44,4 419 800 PLN
9454,95 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy