wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 709 543 PLN (10 540 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon
Nowy Fordon Na sprzedaż 380 000 PLN 64 m2
Nowy Fordon / Fordon / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Melchiora Wańkowicza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

blok ocieplony, dobrze ustawiony i wg planu zabudowy - będzie to zachowanerok budowy 1985, wielka [...]

64 380 000 PLN
5937,50 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz Na sprzedaż 1 155 000 PLN 69 m2
Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska, Toruńska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Są mieszkania, które po prostu dobrze dobrze wyglądają oraz takie, które urzekają widokiem, światłem [...]

69 1 155 000 PLN
16 739,13 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Kapuściska Na sprzedaż 349 000 PLN 37,5 m2
Kapuściska / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Stanisława Noakowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone na 2. [...]

37,5 349 000 PLN
9306,67 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon
Stary Fordon Na sprzedaż 994 262 PLN 79,42 m2
Stary Fordon / Fordon / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Przyjaciół Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie składające się z trzech niezależnych lokali, sprzedawanych jako całość. To [...]

79,42 994 262 PLN
12 519,04 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Czyżkówko Na sprzedaż 580 000 PLN 49,5 m2
Czyżkówko / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Wyrzyska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne i wygodne mieszkanie, które doskonale sprawdzi się zarówno do zamieszkania, [...]

49,5 580 000 PLN
11 717,17 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto
Śródmieście Na sprzedaż 799 000 PLN 113,77 m2
Śródmieście / Śródmieście, Stare Miasto / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Ignacego Paderewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

SPRZEDAJĘ BEZPOŚREDNIO - OBNIŻKA CENY - POLECAM. PEŁNA WŁASNOŚĆ - CZYSTA KSIĘGA WIECZYSTA.PRESTIŻOWA [...]

113,77 799 000 PLN
7022,94 PLN/m²
10-01-2026 Dodaj do notesu