wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2740 PLN (65 PLN/m²)

Mieszkania Poznań Stare Miasto

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 2700 PLN 34 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Chwaliszewo Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajem: mieszkanie 34 m² – ul. Chwaliszewo, Stare Miasto (Poznań) Do wynajęcia mieszkanie 34 m² [...]

34 2700 PLN
79,41 PLN/m²
13 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 2700 PLN 55 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Szyperska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwupokojowe mieszkanie z antresolą na ostatnim piętrze z windą. Mieszkanie wysokie i przestrzenne z [...]

55 2700 PLN
49,09 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 3220 PLN 74 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Osiedle Stefana Batorego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

DLA OSÓB CENIĄCYCH SPOKÓJ, PRZESTRZEŃ, ESTETYKĘ i POBLIŻE NATURY, HANDLU, USŁUG, EDUKACJI, [...]

74 3220 PLN
43,51 PLN/m²
12-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 2100 PLN 37 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Garbary Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie w centrum Poznania, 2-pokojowe (37m kw.+loggia), umeblowane i w pełni wyposażone [...]

37 2100 PLN
56,76 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 2350 PLN 44 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Hawelańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wolne od zaraz nowe, urządzone w pełni, komfortowe dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem na [...]

44 2350 PLN
53,41 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 3500 PLN 56 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Działyńskich Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Świeżo wyremontowane mieszkanie poleca się do wynajęcia. Kuchnia w [...]

56 3500 PLN
62,50 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 2850 PLN 30 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Garbary Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia komfortowe, jednopokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Garbary. Mieszkanie [...]

30 2850 PLN
95 PLN/m²
03-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 2500 PLN 29 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Bolesława Krysiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

OFERTA DLA OSÓB CENIĄCYCH SOBIE INDYWIDUALNOŚĆ ORAZ ELEGANCJĘ Zapraszamy do wynajmu eleganckiej [...]

29 2500 PLN
86,21 PLN/m²
04-01-2025 Dodaj do notesu