wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 3220 PLN 74 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Osiedle Stefana Batorego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

DLA OSÓB CENIĄCYCH SPOKÓJ, PRZESTRZEŃ, ESTETYKĘ i POBLIŻE NATURY Przestronne (74m2), jasne 3pok. [...]

74 3220 PLN
43,51 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Na sprzedaż 500 000 PLN 50,4 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Kazimierza Wielkiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie do remontu,budynek ocieplony,balkon,piwnica,miejsce postojowe,centrum miasta dojazd [...]

50,4 500 000 PLN
9920,63 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 20 999 PLN 320 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Cicha Biuro do wynajęcia

Szukasz przestrzeni, która przyciągnie talenty i odda charakter Twojej firmy? Ostatni wolny poziom w [...]

320 20 999 PLN
65,62 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 2100 PLN 37 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Garbary Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie w centrum Poznania, 2-pokojowe (37m kw.+loggia), umeblowane i w pełni wyposażone [...]

37 2100 PLN
56,76 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 2350 PLN 44 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Hawelańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wolne od zaraz nowe, urządzone w pełni, komfortowe dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem na [...]

44 2350 PLN
53,41 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 3500 PLN 56 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Działyńskich Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Świeżo wyremontowane mieszkanie poleca się do wynajęcia. Kuchnia w [...]

56 3500 PLN
62,50 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 2500 PLN 54 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Osiedle Stefana Batorego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę piękne i przestronne mieszkanie w nowej części osiedla Stefana Batorego w Poznaniu. [...]

54 2500 PLN
46,30 PLN/m²
16-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 2850 PLN 30 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Garbary Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia komfortowe, jednopokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Garbary. Mieszkanie [...]

30 2850 PLN
95 PLN/m²
03-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 12 900 PLN 269 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Woźna Lokal gastronomiczny do wynajęcia

Do wynajęcia lokal gastronomiczny 230 m² + ogródek, ul. Woźna, 150 m od Starego Rynku. ✔ gastronomia [...]

269 12 900 PLN
47,96 PLN/m²
24-01-2026 Dodaj do notesu
Lokal wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Na sprzedaż 16 250 000 PLN 1444 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Łazienna Lokal na sprzedaż

AQUANET S.A. informuje, że przeznaczył do łącznej sprzedaży w trybie przetargu ustnego [...]

1444 16 250 000 PLN
11 253,46 PLN/m²
20-01-2026 Dodaj do notesu
Lokal wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Na sprzedaż 6 084 000 PLN 507 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Podgórna Lokal na sprzedaż

Oferowany lokal znajduje się w prestiżowej inwestycji Saint Martin Residences, w samym sercu Starego [...]

507 6 084 000 PLN
12 000 PLN/m²
08-04-2025 Dodaj do notesu
Pokój wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 1350 PLN
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Generała Tadeusza Kutrzeby Pokój do wynajęcia

Zapraszam do kontaktu osobę zainteresowaną wynajmem PRZESTRONNEGO POKOJU Z DUŻYM BALKONEM w [...]

1350 PLN
18 PLN/m²
27-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 2500 PLN 29 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Bolesława Krysiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

OFERTA DLA OSÓB CENIĄCYCH SOBIE INDYWIDUALNOŚĆ ORAZ ELEGANCJĘ Zapraszamy do wynajmu eleganckiej [...]

29 2500 PLN
86,21 PLN/m²
04-01-2025 Dodaj do notesu