wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Naramowice Na sprzedaż 499 000 PLN 33,66 m2
Naramowice / Poznań / wielkopolskie, Bielicowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż NOWE mieszkanie o powierzchni 33,66 m² w nowym budownictwie. Znajduje się na pierwszym [...]

33,66 499 000 PLN
14 824,72 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Naramowice Na sprzedaż 575 000 PLN 50 m2
Naramowice / Poznań / wielkopolskie, Bratumiły Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na Naramowicach, jednej z najbardziej [...]

50 575 000 PLN
11 500 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Garaż wielkopolskie
Poznań
Naramowice Na sprzedaż 82 000 PLN 17 m2
Naramowice / Poznań / wielkopolskie Garaż na sprzedaż

Sprzedam garaż z bramą w hali garażowej na osiedlu Cztery pory roku bis przy ul. Rubież 39. Garaż z [...]

17 82 000 PLN
4823,53 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach: