wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Podolany Na sprzedaż 899 000 PLN 68,38 m2
Podolany / Poznań / wielkopolskie, Jasielska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Piękne wnętrze, dopracowane w każdym detalu niczym z okładki magazynu, klimatyzacja oraz [...]

68,38 899 000 PLN
13 147,12 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
Poznań
Podolany Do wynajęcia 16 950 PLN 3001 m2
Podolany / Poznań / wielkopolskie, Szarych Szeregów Działka do wynajęcia

Na wynajem działka komercyjna na poznańskich Podolanach. Doskonała lokalizacja, przy zjeździe z [...]

3001 16 950 PLN
5,65 PLN/m²
09-03-2026 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach: