Mieszkanie na sprzedaż, woj. podlaskie / dodano: 05.05.2026
Białostoczek, podlaskie, Białystok, Białostoczek
Cena: 459 000 PLN  (6954,55 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
66 m²
Liczba pokoi
3
Piętro
11
Liczba pięter
11
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47218257
Data aktualizacji
2026-05-14 00:23:54
Opis:

Zadbane 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Białostoczek ul. Białostoczek 17.

3 pokoje + oddzielna kuchnia , 11piętro

Mieszkanie jest dobrze doświetlone .

Z okien możemy podziwiać piekną panoramę miasta oraz unikalne zachody słońca.

Kuchnia robiona na wymiar jest duża i dobrze zagospodarowana. Wyróżnia się liczbą szafek i blatów.

W łazience udało się zmieścić sporą wygodną wannę. Na obu ścianach wbudowane duże lustra .

W korytarzu znajduje się głęboki i wysoki schowek .

Bezpośrednio z korytarza jest wejście do mniejszego pokoju, który może służyć jako druga sypialnia lub pokój dzienny .

Duży widny salon sąsiaduje z sypialnią wyposażoną w sporą garderobę( robioną na wymiar ) z bardzo funkcjonalnym wnętrzem, gdzie każda przestrzeń została wykorzystana co do centymetra. Jest bardzo pojemna, i nie ma konieczności wstawiania szaf w pokojach co daje dodatkową przestrzeń. Znajduje się za drzwiami lustrzanymi przesuwnymi. Jest też możliwość zdemontowania garderoby.

Mieszkanie jest w bliskiej odległości od ścisłego centrum ( 10 min spacerem) .

W pobliżu znajdują się sklepy , przychodnia, przedszkole, szkoła.

Na tym samym piętrze kilka kroków od drzwi wejściowych do mieszkania jest ogólnodostępna suszarnia warta polecenia.

Na półpiętrze jest bokówka przynależna tylko do tego mieszkania.

Niedawno została przeprowadzona rewitalizacja zieleni wokół bloku podczas której wygospodarowano dodatkowe miejsce na spory parking, co jest dużym atutem . Obecnie z przodu jak i za blokiem dużo miejsc parkingowych.