Mieszkanie na sprzedaż, woj. pomorskie / dodano: 16.06.2026
Aleksandry Gabrysiak, pomorskie, Gdańsk, Jasień
Cena: 448 000 PLN  (12 985,51 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
34,5 m²
Czynsz dla adm.
500 PLN
Liczba pokoi
1
Piętro
parter
Liczba pięter
2
Rok budowy
2012
Typ domu
inny
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Domofon
Tak
Telefon
Tak
Internet
Tak
Prąd
Tak
Siła
Tak
Woda
Tak
Numer oferty
gratka-47822933
Data aktualizacji
2026-06-16 21:18:40
Opis:

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,5 m2, położone na parterze inwestycji Jasień Park (ul. Aleksandry Gabrysiak).

Bezpośrednio z pokoju wyjście na słoneczny taras o ekspozycji południowej oraz powierzchni 16,8 m2 - dodatkowa przestrzeń oraz miejsce do wypoczynku. Z tarasu rozprzestrzenia się widok na tereny zielone.

Mieszkanie bardzo słoneczne, naturalne światło towarzyszy przez większość dnia.

Układ:

  • ustawny pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 24,8m2,
  • łazienka 4,5 m2,
  • przedpokój z pojemną szafą 5,4 m2,
  • taras 16,8 m2.

Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 3,1 m2. Płatna dodatkowo 15 000 zł, zakup obligatoryjny.

Dodatkowo identyfikator uprawniający do parkowania na miejscach postojowych wyznaczonych przed blokiem.

Mieszkanie utrzymane w bardzo dobrym stanie, odświeżone latem 2025 roku. Dodatkowo, nowe sprzęty kuchenne AGD oraz pralka - wciąż podlegają gwarancji.

Mieszkanie nie wymaga wkładu finansowego. Gotowe do zamieszkania, stanowi również świetną opcję jako mieszkanie pod wynajem.

Ogrzewanie miejskie, czynsz ok. 500 zł miesięcznie.

Budynek i otoczenie:

  • kameralny 2 piętrowy blok z 2012 roku, wyposażony w windę,
  • osiedle oświetlone, wejście do budynku zabezpieczone domofonem z funkcją video,
  • dostępne miejsca parkingowe przed budynkiem,
  • spokojna okolica – w pobliżu zbiornik Jabłoniowa oraz tereny zielone,
  • mieszkanie usytuowane na parterze, ze względu na budowę bloku, pod tarasem znajduje się hala garażowa oraz poziom -2 z lokalami mieszkalnymi.

3 minuty do najbliższego przystanku autobusowego. Zaledwie 15 min spacerem do węzła komunikacyjnego Ujeścisko (tramwaje oraz autobusy). 2,1 km do stacji PKM Gdańsk Jasień. Bliski wjazd na Obwodnicę Trójmiasta oraz szybki wjazd na aleję Armii Krajowej.

W pobliżu sklepy (Biedronka, Aldi, Auchan, Lidl) oraz centrum handlowe Designer Outlet. W okolicy siłownia, poczta, apteka, restauracje, stacja paliw, szkoła oraz przedszkole.

Mikołaj
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 697 814 790
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama