Mieszkanie na sprzedaż, woj. pomorskie / dodano: 06.05.2026
pomorskie, Gdynia, Cisowa
Cena: 750 000 PLN  (9164,22 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
81,84 m²
Liczba pokoi
3
Piętro
parter
Liczba pięter
3
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47235183
Data aktualizacji
2026-05-06 11:06:55
Opis:

SPRZEDAM BEZPOŚRENIO

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe 81,84m2 na parterze w dzielnicy Cisowa stanowi odrębną własność. Mieszkanie znajduje się w świeżo wyremontowanym budynku z miejscem postojowym oraz wspólnym ogrodem.

Lokalizacja:

Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy Cisowa , przy ul. Kcyńskiej. Położenie zapewnia bardzo dobrą dostępność komunikacyjną zarówno z centrum Gdyni, jak i pozostałymi częściami Trójmiasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz stacja SKM, a także pełna infrastruktura handlowo-usługowa, placówki edukacyjne oraz tereny rekreacyjne, co gwarantuje komfort codziennego funkcjonowania, blisko lasu.

Mieszkanie:

- 3 pokoje: 2 sypialnie,1 pokój dzienny, kuchnia, przedpokój, łazienka, -

- Do mieszkania przynależy komórka lokatorska znajdująca się na poziomie piwnic o wym.3,31m2

- atutem są dwa miejsca postojowe w garażu w cenie mieszkania

Budynek:

- Wybudowany w 2010 roku

- Czysta klatka schodowa

- Budynek ocieplony-nowa elewacja

- Wejście do klatki i furtki zabezpieczone domofonem

- winda zjeżdżająca na -1 do piwnicy i garażu

- ogród ogólnodostępny dla wszystkich lokatorów zamykany na furtkę

- pomieszczenie na rowery

- dodatkowo dużym atutem są miejsca na posesji dla gości

Mieszkanie dostępne od zaraz. Zapraszam na prezentację mój nr tel. 796-106-906

Ewa
Zadzwoń do oferenta