Mieszkanie na sprzedaż, woj. małopolskie / dodano: 07.05.2026
małopolskie, Kraków, Bieńczyce
Cena: 549 000 PLN  (13 071,43 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
42 m²
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
8
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47258789
Data aktualizacji
2026-05-07 21:40:47
Opis:

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie znajdujące się przy ul. Os. Albertyńskie 15 w Krakowie. Powierzchnia użytkowa 42m2, piętro 3 w budynku 8 piętrowym. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

Na powierzchnię 42m2 składają się:

-przestronny salon,

-sypialnia,

-kuchnia z pełnym wyposażeniem AGD: płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, lodówka,

-łazienka z prysznicem i WC,

-garderoba,

-przedpokój z szafą.

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,5m2.

Ogrzewanie oraz woda z miejskiej sieci.

Możliwość parkowania pod budynkiem.

Krzysztof Cieciak
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 788 016 179
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama