Mieszkanie na sprzedaż, woj. lubelskie / dodano: 01.05.2026
Krańcowa, lubelskie, Lublin, Bronowice
Cena: 385 500 PLN  (7867,35 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
49 m²
Czynsz dla adm.
850 PLN
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
4
Forma własności
własność
Rok budowy
1970
Numer oferty
gratka-47158073
Data aktualizacji
2026-05-01 09:31:34
Opis:

Mieszkanie z potencjałem, możliwość przebudowy na 3 pokoje, jasne, słoneczne, okna na wschód i południe. Mieszkanie wysokie (ponad 280 cm) pokoje ustawne. W pokojach i przedpokoju parkiet drewniany do odświeżenia. W mieszkaniu jest zamontowana klimatyzacja. Odnowiona klatka schodowa. Spokojne sąsiedztwo, osiedle zielone, park, blisko sklepy (Stokrotka,Biedronka, Kaufland, OBI). Nieopodal targ, basen, szkoly, przedszkole, żłobek, kościół, przystanki autobusowe i trolejbusowe. Bardzo dobry dojazd do centrum oraz połączenie z innymi cześciami Lublina w tym wyjazd Al. Witosa na S17. Mieszkanie w trakcie opróżniania z mebli i rzeczy osobistych.

Pośrednikom i agencjom nieruchomości dziekuję, tylko sprzedaż bezpośrednia.

Bartek
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 535 536 474
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama