Mieszkanie na sprzedaż, woj. mazowieckie / dodano: 18.05.2026
Olgierda, mazowieckie, Warszawa, Targówek
Cena: 845 000 PLN  (14 518,90 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
58,2 m²
Liczba pokoi
3
Piętro
3
Liczba pięter
4
Rok budowy
1978
Numer oferty
gratka-47418811
Data aktualizacji
2026-05-19 12:31:49
Opis:

Agencjom nieruchomości - dziękuję

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Olgierda 42 na Targówku, zlokalizowane blisko metra Targówek Mieszkaniowy/Trocka.

Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze, o łącznej powierzchni 58,2 m2, składa się z jasnego salonu, oddzielnej kuchni, 2 ustawnych pokoi, łazienki z wanną, odrębnego WC, przedpokoju oraz loggi.

Do mieszkania przynależna piwnica.

Kuchnia:

- zabudowa IKEA,

- płyta gazowa, piekarnik elektryczny, zmywarka – marki BOSCH

- lodówka marki Liebherr w zabudowie

Korytarz:

- dwie szafy – KOMANDOR

Sypialnia 1:

- szafa

Sypialnia 2:

- meble

Atestowane drzwi wejściowe marki GERDA, drzwi wewnętrzne - drewno olchowe.

Doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi - w pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, liceum, OSIR Targówek (nowy obiekt sportowy), Teatr Rampa oraz Park rekreacyjny im. Stefana Wiecheckiego "Wiecha".

Bezpłatne miejsca parkingowe wokół budynku.

W budynku brak windy.

Stan prawny:

- KW

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację

694 625 141

Ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Marlena
Zadzwoń do oferenta