wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 798 937 PLN (16 019 PLN/m²)

Mieszkania Warszawa Targówek

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Na sprzedaż 825 000 PLN 66 m2
Bródno / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Łojewska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 66 m2, usytuowane na 4 [...]

66 825 000 PLN
12 500 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Na sprzedaż 780 000 PLN 42,66 m2
Bródno / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Warszawski Świt Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż mam własnościowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,66m2 w I etapie nowej [...]

42,66 780 000 PLN
18 284,11 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Na sprzedaż 1 320 000 PLN 79,56 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedaż bezpośrednia agencjom oraz wszelkim pośrednikom z góry dziękuję i bardzo proszę o [...]

79,56 1 320 000 PLN
16 591,25 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Targówek Mieszkaniowy Na sprzedaż 699 000 PLN 45,24 m2
Targówek Mieszkaniowy / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Księdza Piotra Skargi Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Szukasz w pełni gotowego do wprowadzenia, rozkładowego mieszkania w klimatycznym, solidnym [...]

45,24 699 000 PLN
15 450,93 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Zacisze Na sprzedaż 899 000 PLN 57 m2
Zacisze / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Teofila Piecyka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni i oddechu? Zapraszam na warszawskie Zacisze – do [...]

57 899 000 PLN
15 771,93 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Na sprzedaż 455 000 PLN 24 m2
Bródno / Targówek / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam piękną kawalerkę usytuowaną na ul Łojewskiej 20, na warszawskim Bródnie ( 5 min od metra [...]

24 455 000 PLN
18 958,33 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Na sprzedaż 599 000 PLN 38,5 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Nieszawska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m², położone na Warszawskim [...]

38,5 599 000 PLN
15 558,44 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Na sprzedaż 595 000 PLN 31 m2
Bródno / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Krasiczyńska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie sprzedaję bezpośrednio. Agencjom nieruchomości bardzo dziękuję, nie jestem [...]

31 595 000 PLN
19 193,55 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Targówek Fabryczny Na sprzedaż 1 217 000 PLN 71,57 m2
Targówek Fabryczny / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Pohulanka Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

POŚREDNIKÓW I AGENCJE PROSIMY O KONTAKT JEDYNIE W SYTUACJI REPREZENTOWANIA KLIENTA. Na sprzedaż [...]

71,57 1 217 000 PLN
17 004,33 PLN/m²
03-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Na sprzedaż 1 170 000 PLN 65,84 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Krzewna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA. NIE WSPÓŁPRACUJEMY Z AGENCJAMI. Na sprzedaż słoneczne, narożne 3-pokojowe [...]

65,84 1 170 000 PLN
17 770,35 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Na sprzedaż 520 000 PLN 33,1 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Aleksandra Gajkowicza Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Kawalerka 33,10 m² z ogródkiem | parter | po remoncie | ul. Aleksandra Gajkowicza 11 , jest [...]

33,1 520 000 PLN
15 709,97 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Na sprzedaż 755 000 PLN 45,11 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Montwiłłowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Szukasz mieszkania, które połączy wygodę apartamentu z urokiem własnego ogrodu? Największym atutem [...]

45,11 755 000 PLN
16 736,87 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Na sprzedaż 944 000 PLN 59,1 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Świętego Wincentego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Bardzo przestronne mieszkanie na parterze (parter wysoki) ma 59 m² . Składa się z trzech pokoi: [...]

59,1 944 000 PLN
15 972,93 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Na sprzedaż 780 000 PLN 53,3 m2
Bródno / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Rembielińska Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Na sprzedaż gotowa inwestycja generująca dochód pasywny w modelu wynajmu pokoi. Lokal znajduje się w [...]

53,3 780 000 PLN
14 634,15 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Na sprzedaż 665 000 PLN 58,1 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Michała Kleofasa Ogińskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego, - 2 sypialni, - oddzielnej kuchni z oknem - łazienki i [...]

58,1 665 000 PLN
11 445,78 PLN/m²
25-04-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Na sprzedaż 560 000 PLN 38 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Krasiczyńska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

sprzedam mieszkanie na Ul. Krasiczyńskiej. Kapitalny remont był robiony 15 lat temu. Więcej [...]

38 560 000 PLN
14 736,84 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu