Mieszkanie na sprzedaż, woj. mazowieckie / dodano: 15.05.2026
Wiosny Ludów, mazowieckie, Warszawa, Ursus
Cena: 599 000 PLN  (21 392,86 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
28 m²
Liczba pokoi
1
Piętro
3
Liczba pięter
3
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47382303
Data aktualizacji
2026-05-15 16:42:49
Opis:

Bez pośredników komfortowo wykończone mieszkanie na sprzedaż.

Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie z klimatyzacją na bezpiecznym i ogrodzonym osiedlu.

Mieszkanie zlokalizowane jest w Warszawie, w dzielnicy Ursus, na ogrodzonym, oświetlonym i kameralnym osiedlu, na którym znajdując się trzy niewielkie budynki. Budynek składa się z parteru, pierwszego, drugiego oraz trzeciego piętra. Do mieszkania przypisane jest miejsce garażowe w podziemnej hali garażowej za dodatkowoą opłatą 35.000,00 PLN oraz komórka lokatorska za dodatkową opłatą 20.000,00 PLN.

Świeżo wykończone i niegdy nie używane, nowoczesne z klimatyzacją mieszkanie / kawalerka wraz z duzym balkonem ( 7,85 m2 ), miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską.

Mieszkanie znajduje się na nowo powstałym w 2025-2026 roku ogrodzonym osiedlu na terenie dzielnicy Ursus przy ul. Wiosny Ludów. Składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie zostało odebrane od Dewelopera w pod koniec 2025 roku, a wykończone w marcu 2026 roku w fabrycznie nowe wyposażenie.

Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w budynku 3 piętrowym. W budynku znajduje się winda oraz przestronna klatka schodowa i korytarz. Na poziomie minus 1 zlokalizowana jest hala garażowa oraz komórki lokatorskie.

W mieszkaniu sypialnia wyposażona została w komplet mebli, włącznie z materacem do łóżka. Łazienka to przestronne miejsce, posiadające dużą wannę z prysznicem oraz szklany parawan. W łazience znajduje się pralka. Kuchnia wykonana została na indywidualne zlecenie i wyposażona w lodówkę z zamrażalnikiem, płytę indukcyjną z piekarnikiem, okap, zmywarkę oraz zlew z ociekaczem. W przedpokoju znajduje się szafa wykonana również na indywidualne zlecenie. Mieszkanie zostało kompletnie umeblowane i jest gotowe do zamieszkania.