wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 789 571 PLN (16 263 PLN/m²)

Mieszkania Warszawa Ursus

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 599 000 PLN 28 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Wiosny Ludów Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Bez pośredników komfortowo wykończone mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie zostało wykończone w [...]

28 599 000 PLN
21 392,86 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 790 000 PLN 49,3 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Magnacka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Trzypokojowe Mieszkanie z Loggią i Miejscem Parkingowym w Sercu Ursusa Gołąbki Zapraszamy do [...]

49,3 790 000 PLN
16 024,34 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 760 000 PLN 38,37 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Stefanii Wilczyńskiej Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż nowoczesne, przytulne i jasne mieszkanie na granicy Ursusa i Włoch. Mieszkanie nigdy nie [...]

38,37 760 000 PLN
19 807,14 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 580 000 PLN 33,51 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Tomcia Palucha Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Bezpośrednio mieszkanie na start lub jako inwestycja. Ciche, czyste i zadbane mieszkania z balkonem [...]

33,51 580 000 PLN
17 308,27 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 820 000 PLN 57,66 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Dzieci Warszawy Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z drewnianym parkietem, balkonem i ekspozycją południowo-zachodnią. [...]

57,66 820 000 PLN
14 221,30 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 560 000 PLN 31 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Posag 7 Panien Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku z roku 2020, w spokojnej, a zarazem tętniącej życiem [...]

31 560 000 PLN
18 064,52 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 855 000 PLN 58,29 m2

Witam sprzedam mieszkanie o powierzchni ponad 58m, dwa pokoje: salon z otwarta kuchnią, przestronna [...]

58,29 855 000 PLN
14 668,04 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 1 100 000 PLN 67 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Dzieci Warszawy Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

To przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m² znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu z [...]

67 1 100 000 PLN
16 417,91 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 899 000 PLN 62,6 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Kolorowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Bezpośrednio, 3-pokojowe mieszkanie, po remoncie z balkonem oraz piwnicą, 62,6 m², ul. Kolorowa 5, [...]

62,6 899 000 PLN
14 361,02 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 875 000 PLN 61,23 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Skoroszewska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem, gotowe do wprowadzenia. Ursus, ulica Skoroszewska 7 metraż: [...]

61,23 875 000 PLN
14 290,38 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 1 190 000 PLN 80 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedaż bezpośrednia Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,5 [...]

80 1 190 000 PLN
14 875 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 687 000 PLN 45,2 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Skoroszewska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferta bez prowizji. Wynagrodzenie biura nieruchomości ponosi sprzedający Na sprzedaż mieszkanie o [...]

45,2 687 000 PLN
15 199,12 PLN/m²
16-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 649 000 PLN 32 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Edwarda Habicha Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Komfortowe mieszkanie, dwa oddzielne w pełni wyposażone pokoje z osobną funkcjonalną, nowoczesną [...]

32 649 000 PLN
20 281,25 PLN/m²
09-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 690 000 PLN 64 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Czerwona Droga Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż ustawne mieszkanie z salonem, dużym przedpokojem, sypialnią i dużą oddzielną [...]

64 690 000 PLN
10 781,25 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu