Mieszkanie na sprzedaż, woj. łódzkie / dodano: 15.05.2026
łódzkie, Łódź, Widzew, Stoki
Cena: 999 000 PLN  (11 482,76 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
87 m²
Liczba pokoi
4
Piętro
1
Liczba pięter
1
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47369893
Data aktualizacji
2026-05-16 15:51:41
Opis:

Oferuję wyjątkowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Widzew Stoki, wybudowane w 2023 roku w najwyższym standardzie wykończenia.

PARAMETRY:

Powierzchnia: 87 m²

Fantastyczne ułożenie okien salon-wschód i południe, pokoje dziecięce - południe, sypialnia- zachód. Piękna okolica

Układ: wejście na parterze, (zabudowa:półki na buty, relingi), drewniane schody wykończone przez mistrza kowalstwa, na pietrze salon z aneksem kuchennym + 3 sypialnie, łazienka z wanną, osobna toaleta, pomieszczenie gospodarcze z półkami i blatem

Rolety elektryczne zewnętrzne

Balkon 1×12 m — wyjście z salonu i dwóch sypialni

Ogródek prywatny: 80 m²

Garaż w bryle budynku

Rolety elektryczne zewnętrzne

Rok budowy: 2023 | Gwarancja dewelopera do 2028

ATUTY:

Osiedle zamknięte

Własna oczyszczalnia ścieków — niższe koszty eksploatacji

Garaż w bryle budynku z regałami i uchwytami na rowery

Balkon wzdłuż całego mieszkania — wyjście z 3 pomieszczeń

Nowe budownictwo — aktywna gwarancja deweloperska

Wysoki standard wykończenia

Lokalizacja: Łódź, Stoki — dobra komunikacja, zaplecze handlowo-usługowe w pobliżu, wspaniałe tereny do jazdy rowerem

Cena do negocjacji

Anna
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 500 503 443
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.