Mieszkanie do wynajęcia, woj. małopolskie / dodano: 09.05.2026
małopolskie, Kraków, Nowa Huta
Cena: 2100 PLN  (83,33 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
25,2 m²
Liczba pokoi
1
Piętro
1
Liczba pięter
3
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47295407
Data aktualizacji
2026-05-09 22:00:22
Opis:

Mieszkanie na wynajem

Opis nieruchomości

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, powierzchnia wynosi 25m2.

Mieszkanie jest umeblowane w wysokim standardzie Bez łóżka. Wyposażenie m.in.: płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, lodówka z zamrażarką, zmywarka, pralka. Pakowne szafy przesuwne. Domofon, spokojne sąsiedztwo.

Dodatkowo, do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz administracyjny wraz z mediami (bez prądu) 403 zł .

Mieszkanie dostępne od 01.czerwca

Ulica Kocmyrzowska osiedle Teatralne , bardzo dobra lokalizacja lokalizacja zapewniająca świetne połączenie komunikacją miejską z innymi częściami miasta. . W pobliżu wszelkie udogodnienia jak sklepy spożywcze, lokale usługowe, gastronomiczne, oraz plac targowy Tomex i Plac Bieńczyce. Blisko przedszkole i żłobek, kościół, Teatr Ludowy i świetna kawiarnia.

Mikołaj
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 790 419 411
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama