wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie podkarpackie
bieszczadzki
Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne Na sprzedaż 260 000 PLN 48,43 m2
Ustrzyki Dolne / bieszczadzki / podkarpackie / Polska, Nowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie w centrum miasta Ustrzyki Dolne. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Blok dwukrotnie [...]

48,43 260 000 PLN
5368,57 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
kielecki
Nowa Słupia
Stara Słupia Na sprzedaż 255 000 PLN 51 m2
Stara Słupia / Nowa Słupia / kielecki / świętokrzyskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie 51,26 m² - 255 000 zł Mieszkanie w bloku obok Szkoły Podstawowej w Starej [...]

51 255 000 PLN
5000 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Obiekt dolnośląskie
kłodzki
Nowa Ruda Na sprzedaż 2 390 000 PLN 1251 m2
Nowa Ruda / kłodzki / dolnośląskie / Polska, Strzelecka Obiekt na sprzedaż

Obiekt pod dom seniora / rehabilitację – 1251 m², działka 9103 m Na sprzedaż obiekt inwestycyjny z [...]

1251 2 390 000 PLN
1910,47 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 2100 PLN 25,2 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie na wynajemOpis nieruchomościMieszkanie znajduje się na 1 piętrze, powierzchnia wynosi [...]

25,2 2100 PLN
83,33 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Nowa Iwiczna Na sprzedaż 1 320 000 PLN 95 m2
Nowa Iwiczna / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Zawiła Dom na sprzedaż

(BEZPOŚREDNIO) Na sprzedaż bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej, z dużym ogrodem, położony na [...]

95 1 320 000 PLN
13 894,74 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 389 000 PLN 24 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam kawalerkę, dobra lokalizacja, z piwnicą 694061547

24 389 000 PLN
16 208,33 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
97 969 997 PLN
9 999,97 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 2500 PLN 47 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję na wynajem przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m², zlokalizowane w [...]

47 2500 PLN
53,19 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ
Nowa Praga Do wynajęcia 4400 PLN 52 m2
Nowa Praga / Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Władysława Skoczylasa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie 52 m2 przy Placu Hallera składające się z 2 osobnych pokoi oraz oddzielnej kuchni i [...]

52 4400 PLN
84,62 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Wiązownica / jarosławski / podkarpackie / Polska, Nowa Działka na sprzedaż

Zapraszam do rozmowy , nr działki 396/1 , Wiązownica, powiat jarosławski. Działka uzbrojona, [...]

2578 250 000 PLN
96,97 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
kościerski
Nowa Karczma
Grabówko Na sprzedaż 690 000 PLN 92 m2
Grabówko / Nowa Karczma / kościerski / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Twój azyl pod lasem – Nowoczesny dom w otulinie natury Marzysz o porannej kawie z widokiem na las i [...]

92 690 000 PLN
7500 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
Nowy Sącz
Nowa Kolonia Na sprzedaż 15 000 PLN 500 m2
Nowa Kolonia / Nowy Sącz / małopolskie, 29 Listopada Działka na sprzedaż

Do sprzedania działka na ogródkach działkowych. 5ar z domkiem. Cena bardzo dobra. Miejscówka jeszcze [...]

500 15 000 PLN
30 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Nowa Wola Na sprzedaż 1 269 000 PLN 110 m2
Nowa Wola / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Frezji Dom na sprzedaż

Oferujemy bezpośrednio na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112 m², [...]

110 1 269 000 PLN
11 536,36 PLN/m²
18-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 2600 PLN 47 m2

Wynajmę komfortowe mieszkanie w samym centrum zabytkowej części Nowej Huty o pow.47 m2 położone na [...]

47 2600 PLN
55,32 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Nowa Zgorzała Na sprzedaż 1 750 000 PLN 147 m2
Nowa Zgorzała / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

PRYWATNA OFERTA SPRZEDAŻY DOMU (Agencjom nieruchomości i pośrednikom dziękujemy za oferty [...]

147 1 750 000 PLN
11 904,76 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
kłodzki
Nowa Ruda Na sprzedaż 229 000 PLN 50 m2
Nowa Ruda / kłodzki / dolnośląskie / Polska, Dworska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Komfortowe mieszkanie 42+8m/kw w spokojnej dzielnicy Nowej Rudy Drogosław ul. Dworska 2 dodatkowo [...]

50 229 000 PLN
4580 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
kłodzki
Nowa Ruda
Krajanów-Kolonia Na sprzedaż 84 PLN 0 m2
Krajanów-Kolonia / Nowa Ruda / kłodzki / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

- Działki na sprzedaż - Kotlina Kłodzka : miejscowość Krajanów, powiat kłodzki, gmina Nowa Ruda. [...]

0 84 PLN
0 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Nowa Wola Na sprzedaż 1 099 000 PLN 96 m2
Nowa Wola / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Nowej Woli, (gmina Lesznowola) na [...]

96 1 099 000 PLN
11 447,92 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 2800 PLN 64 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę ładne mieszkanie na osiedlu Willowym w spokojnej zielonej okolicy. Atuty mieszkania: 3 [...]

64 2800 PLN
43,75 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Garaż małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 690 PLN 18 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie, Fatimska Garaż do wynajęcia

Garaż do wynajęcia murowany na terenie ogrodzonym na którym znajdują się inne garaże przy ul. [...]

18 690 PLN
38,33 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy