wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie lubuskie
krośnieński
Gubin Do wynajęcia 1800 PLN 57 m2
Gubin / krośnieński / lubuskie / Polska, Krzywa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mam do wynajęcia bądź sprzedaży mieszkanie 57m² 3 pokojowe, znajdujące się w kamienicy na 1 piętrze. [...]

57 1800 PLN
31,58 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
brak zdjęć
Zielona Góra / lubuskie / Polska, Zachodnia Garaż na sprzedaż

Garaż suchy Dach w dobrym stanie Instalacja elektryczna jest ale trzeba dopracować i podłączyć

17 65 000 PLN
3823,53 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom lubuskie
sulęciński
Lubniewice
Lubniewice Na sprzedaż 2 900 000 PLN 336 m2
Lubniewice / sulęciński / lubuskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż Dom postawiony nad samym brzegiem jeziora, województwo Lubuskie. Zainteresowanym [...]

336 2 900 000 PLN
8630,95 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom lubuskie
krośnieński
Gubin Na sprzedaż 440 000 PLN 98 m2
Gubin / krośnieński / lubuskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom z dobrą lokalizacją i dużą działką | Gubin – ul. Kresowa | 1040 m² działki Na sprzedaż dom z [...]

98 440 000 PLN
4489,80 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
Zielona Góra
Centrum Do wynajęcia 2900 PLN 70 m2
Centrum / Zielona Góra / lubuskie, Mikołaja Reja Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę trzypokojowe mieszkanie na ul. Reja w apartamentowcu nr 15 ("Wegarnik"). Mieszkanie [...]

70 2900 PLN
41,43 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
Zielona Góra Na sprzedaż 550 000 PLN 49,13 m2
Zielona Góra / lubuskie / Polska, Ludowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż o metrażu 49,13 m2 na 2 piętrze w budynku 5-cio piętrowym. Blok znajduje się [...]

49,13 550 000 PLN
11 194,79 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
gorzowski
Kostrzyn nad Odrą Na sprzedaż 330 000 PLN 36,26 m2
Kostrzyn nad Odrą / gorzowski / lubuskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferuje do sprzedaży mieszkanie 36.26m na 2 piętrze z balkonem i przynalezną piwnicą w dobrej [...]

36,26 330 000 PLN
9100,94 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Hotel lubuskie
świebodziński
Łagów
Gronów Na sprzedaż 6 450 000 PLN 4600 m2
Gronów / Łagów / świebodziński / lubuskie / Polska Hotel na sprzedaż

Zainwestuj w Zielone Serce Ziemi Lubuskiej! *Poszukujesz inwestycji, która łączy w sobie piękno [...]

4600 6 450 000 PLN
1402,17 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
Gorzów Wielkopolski Na sprzedaż 295 000 PLN 49,4 m2
Gorzów Wielkopolski / lubuskie / Polska, Generała Władysława Sikorskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie własnościowe o powierzchni 49,4 m², położone na 3 piętrze w zadbanym, trzypiętrowym bloku [...]

49,4 295 000 PLN
5971,66 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Dom lubuskie
wschowski
Sława
Tarnów Jezierny Na sprzedaż 240 000 PLN 67 m2
Tarnów Jezierny / Sława / wschowski / lubuskie / Polska, Świerkowa Dom na sprzedaż

domek letniskowy o powierzchni 67 m², idealny na dużą rodzinę. W Tarnowie Jeziernym przy jeziorze [...]

67 240 000 PLN
3582,09 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Działka lubuskie
żagański
Żagań Na sprzedaż 99 000 PLN 639 m2
Żagań / żagański / lubuskie / Polska, Piłsudskiego Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działki budowlane o różnych wielkościach w bardzo atrakcyjnej okolicy. - Blisko [...]

639 99 000 PLN
154,93 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
gorzowski
Kostrzyn nad Odrą Na sprzedaż 350 000 PLN 36,26 m2
Kostrzyn nad Odrą / gorzowski / lubuskie / Polska, Osiedlowa Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam mieszkanie 36.26m w bardzo dobrej lokalizacji usytuowane na 2 pietrze .Mieszkanie z 1 dużym [...]

36,26 350 000 PLN
9652,51 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
Zielona Góra
Os. Przyjaźni Na sprzedaż 388 000 PLN 48,6 m2
Os. Przyjaźni / Zielona Góra / lubuskie, Węgierska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie dwupokojowe z potencjałem w Zielonej Górze – idealne dla rodziny lub studentów! Dostępne [...]

48,6 388 000 PLN
7983,54 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Działka lubuskie
międzyrzecki
Pszczew
Stołuń Na sprzedaż 1 290 000 PLN 263 800 m2
Stołuń / Pszczew / międzyrzecki / lubuskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka o całkowitej powierzchni 26.38 ha , z dwudziestoletnim lasem o pow 18.78 ha przylegającym do [...]

263 800 1 290 000 PLN
4,89 PLN/m²
03-04-2026 Dodaj do notesu
Działka lubuskie
strzelecko-drezdenecki
Dobiegniew
Radęcin Na sprzedaż 968 000 PLN 184 400 m2
Radęcin / Dobiegniew / strzelecko-drezdenecki / lubuskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka o całkowitej powierzchni 18.44 ha przy drodze, z dwudziestoletnim lasem o pow 13.9 ha [...]

184 400 968 000 PLN
5,25 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Dom lubuskie
żagański
Szprotawa
Szprotawa Na sprzedaż 1 100 000 PLN 270 m2
Szprotawa / żagański / lubuskie / Polska, Jarosława Dąbrowskiego Dom na sprzedaż

Sprzedam nieruchomość składająca się z budynku mieszkalnego dwu lokalowego o powierzchni 270 m2 i [...]

270 1 100 000 PLN
4074,07 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Działka lubuskie
gorzowski
Witnica
Mościczki Na sprzedaż 60 000 PLN 997 m2
Mościczki / Witnica / gorzowski / lubuskie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuję działkę budowlaną na granicy miejscowości Mościczki i Kamień Mały gmina Witnica, blisko [...]

997 60 000 PLN
60,18 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Dom lubuskie
żagański
Żagań
Trzebów Na sprzedaż 520 000 PLN 120 m2
Trzebów / Żagań / żagański / lubuskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom na sprzedaż – Trzebów, gmina Żagań | blisko rzeki Kwisy Sprzedam dom w miejscowości Trzebów [...]

120 520 000 PLN
4333,33 PLN/m²
15-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
sulęciński
Torzym
Torzym Na sprzedaż 220 000 PLN 30 m2
Torzym / sulęciński / lubuskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m², usytuowane na parterze kamienicy. [...]

30 220 000 PLN
7333,33 PLN/m²
10-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
krośnieński
Gubin Do wynajęcia 1700 PLN 44 m2
Gubin / krośnieński / lubuskie / Polska, Krzywa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do sprzedaży mieszkanie 44m², znajdujące się w Gubinie przy ulicy Krzywej (parter). Do mieszkania [...]

44 1700 PLN
38,64 PLN/m²
03-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy