wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 2100 PLN 25,2 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie na wynajemOpis nieruchomościMieszkanie znajduje się na 1 piętrze, powierzchnia wynosi [...]

25,2 2100 PLN
83,33 PLN/m²
09-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta
Os. Słoneczne Na sprzedaż 389 000 PLN 24 m2
Os. Słoneczne / Nowa Huta / Kraków / małopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam kawalerkę, dobra lokalizacja, z piwnicą 694061547

24 389 000 PLN
16 208,33 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 2500 PLN 47 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję na wynajem przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m², zlokalizowane w [...]

47 2500 PLN
53,19 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 2600 PLN 47 m2

Wynajmę komfortowe mieszkanie w samym centrum zabytkowej części Nowej Huty o pow.47 m2 położone na [...]

47 2600 PLN
55,32 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 2800 PLN 64 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę ładne mieszkanie na osiedlu Willowym w spokojnej zielonej okolicy. Atuty mieszkania: 3 [...]

64 2800 PLN
43,75 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Garaż małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 690 PLN 18 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie, Fatimska Garaż do wynajęcia

Garaż do wynajęcia murowany na terenie ogrodzonym na którym znajdują się inne garaże przy ul. [...]

18 690 PLN
38,33 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 634 000 PLN 39,48 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Przed Tobą nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39,48 m² z 2010 roku. Mieszkanie jest gotowe do [...]

39,48 634 000 PLN
16 058,76 PLN/m²
16-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 1 301 975 PLN 95 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie, Stare Wiślisko Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

MIESZKANIE KRAKÓW NOWA HUTA W STANIE DEWELOPERSKIM MIESZKANIE 95 M2 Z MOŻLIWOŚCIĄ ANTRESOLI 33 M2 [...]

95 1 301 975 PLN
13 705 PLN/m²
11-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 1 329 905 PLN 95 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie, Stare Wiślisko Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

MIESZKANIE KRAKÓW NOWA HUTA W STANIE DEWELOPERSKIM MIESZKANIE 95 M2 Z OGRÓDKIEM 126 M2 3 SYPIALNIE [...]

95 1 329 905 PLN
13 999 PLN/m²
11-10-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 2 055 000 PLN 280 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie, Stare Wiślisko Dom na sprzedaż

DOM W KRAKOWIE DOM SZEREGOWY NAROŻNY W STANIE DEWELOPERSKIM Z RYNKU WTÓRNEGO O POW. 280 M2, W TYM [...]

280 2 055 000 PLN
7339,29 PLN/m²
11-10-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 2 175 000 PLN 280 m2

280 2 175 000 PLN
7767,86 PLN/m²
10-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 1 104 000 PLN 80 m2

MIESZKANIE 80 M2 W STANIE DEWELOPERSKIM Z RYNKU WTÓRNEGO W KRAKOWIE Z DUŻYM OGRÓDKIEM 92 M2 I [...]

80 1 104 000 PLN
13 800 PLN/m²
10-10-2025 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 4 380 000 PLN 630 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie, Marii Dąbrowskiej Lokal na sprzedaż

Lokal handlowy w pawilonie w centrum osiedla, witryna, 2 wejścia: główne dla klientów i drugie od [...]

630 4 380 000 PLN
6952,38 PLN/m²
13-09-2025 Dodaj do notesu
Garaż małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 400 PLN 15 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie, Cienista Garaż do wynajęcia

Wynajmę blaszany garaż blaszany, ul. Cienista - Kraków, Nowa Huta, Bieńczyce Teren ogrodzony [...]

15 400 PLN
26,67 PLN/m²
03-12-2024 Dodaj do notesu
Reklamy