wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Wilda Do wynajęcia 1800 PLN 26 m2
Wilda / Poznań / wielkopolskie, Robocza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę bezpośrednio umeblowaną kawalerkę ze sprzętem AGD dla jednej lub dwóch osób. Urządzone [...]

26 1800 PLN
69,23 PLN/m²
3 godziny temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Konin Na sprzedaż 375 000 PLN 52,65 m2
Konin / wielkopolskie / Polska, Hiacyntowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie położone na os. Chorzeń (blok z cegły, 3. piętro). Link [...]

52,65 375 000 PLN
7122,51 PLN/m²
17 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Do wynajęcia 2150 PLN 43 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Milczańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43 m2, zlokalizowane na V piętrze w apartamentowcu u [...]

43 2150 PLN
50 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Jeżyce Do wynajęcia 2200 PLN 69 m2
Jeżyce / Poznań / wielkopolskie, Mylna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ATANER Mieszkanie na Ip. W doskonałej lokalizacji na Jeżycach – obok LIDL blisko Rynek Jeżycki oraz [...]

69 2200 PLN
31,88 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 2290 PLN 30 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Świerzawska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia luksusowa kawalerka 30 m2 na Grunwaldzie (bardzo dobra komunikacja z każdą częścią [...]

30 2290 PLN
76,33 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Wilda Na sprzedaż 675 000 PLN 45 m2
Wilda / Poznań / wielkopolskie, Pamiątkowa Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż apartament typu studio o powierzchni 45 m², położony przy ul. Pamiątkowej 4 w inwestycji [...]

45 675 000 PLN
15 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Łazarz Na sprzedaż 719 000 PLN 57,8 m2
Łazarz / Poznań / wielkopolskie, Józefa Łukaszewicza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferta bezpośrednia – Kupujący nie płaci prowizji! Polecam na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe [...]

57,8 719 000 PLN
12 439,45 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
grodziski
Grodzisk Wielkopolski
Grodzisk Wielkopolski Na sprzedaż 86 950 PLN 43,46 m2
Grodzisk Wielkopolski / grodziski / wielkopolskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Syndyk Masy Upadłości Michała Krzyźlaka w upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez [...]

43,46 86 950 PLN
2000,69 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Jeżyce Na sprzedaż 1 399 000 PLN 121,4 m2
Jeżyce / Poznań / wielkopolskie, Franklina Roosevelta Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Polecam Państwu na sprzedaż w centrum Poznania, dzielnica Jeżyce przestronne mieszkanie na pierwszym [...]

121,4 1 399 000 PLN
11 523,89 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Rokietnica
Cerekwica Na sprzedaż 1 350 000 PLN 157,3 m2
Cerekwica / Rokietnica / poznański / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dobrze zaplanowany i ustawny dom z dużymi pokojami w pięknej i cichej okolicy z polem i lasem za [...]

157,3 1 350 000 PLN
8582,33 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Pokój wielkopolskie
Poznań
Rataje Do wynajęcia 1250 PLN
Rataje / Poznań / wielkopolskie, Osiedle Stare Żegrze Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia dla młodej osoby - najlepiej studenta lub studentki / pracującego studenta lub [...]

1250 PLN
125 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Jeżyce Do wynajęcia 1348 PLN 42 m2
Jeżyce / Poznań / wielkopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

mieszkanie do wynajęcia w pobliżu uniwersytetu przyrodniczego ul Szydłowska, dwa niezależne pokoje, [...]

42 1348 PLN
32,10 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
wrzesiński
Września
Września Do wynajęcia 5000 PLN 103 m2
Września / wrzesiński / wielkopolskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 5 pokoi

Duże, umeblowane 5-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu centrum miasta, w domu [...]

103 5000 PLN
48,54 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Na sprzedaż 2150 PLN 43 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Milczańska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43 m2, zlokalizowane na V piętrze w apartamentowcu [...]

43 2150 PLN
50 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Rataje Do wynajęcia 1900 PLN 36 m2
Rataje / Poznań / wielkopolskie, Osiedle Jagiellońskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Jagiellońskim z balkonem położone na 2 [...]

36 1900 PLN
52,78 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Ławica
Marcelin Do wynajęcia 2600 PLN 42,5 m2
Marcelin / Ławica / Poznań / wielkopolskie, Wałbrzyska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę bezpośrednio komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m², zlokalizowane przy ul. [...]

42,5 2600 PLN
61,18 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Pokój wielkopolskie
Poznań
Grunwald
Stary Grunwald Do wynajęcia 1000 PLN
Stary Grunwald / Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Promienista Pokój do wynajęcia

Szanowni Państwo, Mam do wynajęcia pokój 12 m2 w mieszkaniu dwupokojowym z możliwością wynajęcia [...]

1000 PLN
83,33 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 3220 PLN 74 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Osiedle Stefana Batorego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

DLA OSÓB CENIĄCYCH SPOKÓJ, PRZESTRZEŃ, ESTETYKĘ i POBLIŻE NATURY Przestronne (74m2), jasne 3pok. [...]

74 3220 PLN
43,51 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 2500 PLN 35 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia nowe, w pełni wyposażone i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone przy ul. [...]

35 2500 PLN
71,43 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Naramowice Na sprzedaż 499 000 PLN 33,66 m2
Naramowice / Poznań / wielkopolskie, Bielicowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż NOWE mieszkanie o powierzchni 33,66 m² w nowym budownictwie. Znajduje się na pierwszym [...]

33,66 499 000 PLN
14 824,72 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Reklamy