wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto Do wynajęcia 1700 PLN 37 m2
Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję przytulne mieszkanie na wynajem o powierzchni 37 m². Znajduje się na czwartym piętrze w [...]

37 1700 PLN
45,95 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto
Szczepin Do wynajęcia 2300 PLN 24 m2
Szczepin / Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Przedmiejska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Dzień dobry, wynajmę kawalerkę o powierzchni 24m2 w budynku Softy Lofty blisko centrum handlowego [...]

24 2300 PLN
95,83 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto
Szczepin Do wynajęcia 2650 PLN 26,55 m2
Szczepin / Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Jaworska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia nowoczesna i funkcjonalna kawalerka po generalnym remoncie — pierwszy najem. Mieszkanie [...]

26,55 2650 PLN
99,81 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto Do wynajęcia 3800 PLN 43 m2
Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Plac Jana Pawła II Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia – Bulwarach [...]

43 3800 PLN
88,37 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto Do wynajęcia 9900 PLN 80 m2
Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Księcia Witolda Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę, bez pośredników, mieszkanie 80 m 2 z tarasem 90 m2 z widokiem na rzekę, marinę, Uniwersytet [...]

80 9900 PLN
123,75 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto Na sprzedaż 760 000 PLN 53 m2
Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Kotlarska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie 53 m2 bez pośredników, bez prowizji, ul. Kotlarska 4/6, Wrocław, Stare Miasto, [...]

53 760 000 PLN
14 339,62 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto Do wynajęcia 3200 PLN 46 m2
Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane na drugim piętrze [...]

46 3200 PLN
69,57 PLN/m²
05-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto Na sprzedaż 1 499 000 PLN 98 m2
Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Inowrocławska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Apartament 4 pokojowy z loggią i z m. parkingowym w garażu, w stanie bardzo dobrym, na 2 piętrze, w [...]

98 1 499 000 PLN
15 295,92 PLN/m²
12-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto
Os. Stare Miasto Do wynajęcia 4000 PLN 49 m2
Os. Stare Miasto / Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Więzienna Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia od poniedziałku 29 września 2025 w Rynku (ul. Więzienna) całe mieszkanie albo 3 osobne [...]

49 4000 PLN
81,63 PLN/m²
29-09-2025 Dodaj do notesu