wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal pomorskie
Gdańsk
Zaspa
Zaspa-Rozstaje Do wynajęcia 1500 PLN 7 m2
Zaspa-Rozstaje / Zaspa / Gdańsk / pomorskie, Żwirki i Wigury Lokal do wynajęcia

Wynajmę stanowisko do stylizacji paznokci w gabinecie podologocznym. Do dyspozycji, stół, krzesła, [...]

7 1500 PLN
214,29 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
Gdańsk
Zaspa
Zaspa-Młyniec Na sprzedaż 79 000 PLN 240 m2
Zaspa-Młyniec / Zaspa / Gdańsk / pomorskie, Franciszka Hynka Działka na sprzedaż

Odstąpię notarialnie prawo użytkowania działki w ROD im Pilotów przy ul Pilotów 81 na Zaspie. [...]

240 79 000 PLN
329,17 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
Gdańsk
Zaspa
Zaspa-Młyniec Do wynajęcia 4550 PLN 137 m2
Zaspa-Młyniec / Zaspa / Gdańsk / pomorskie, Pilotów Lokal do wynajęcia

Z powodów rodzinnych odstąpię/cesja/doskonale działający od 1992 roku sklep wraz z pracownią/firany, [...]

137 4550 PLN
33,21 PLN/m²
24-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Zaspa Do wynajęcia 3000 PLN 49 m2
Zaspa / Gdańsk / pomorskie, al. Jana Pawła II Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam do wynajęcia apartament w Gdańsku Zaspa z pięknym widokiem na Park im. Jana Pawła II, niecałe 2 [...]

49 3000 PLN
61,22 PLN/m²
03-08-2024 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
Gdańsk
Zaspa Do wynajęcia 2200 PLN 20 m2
Zaspa / Gdańsk / pomorskie Lokal do wynajęcia

Wynajmę pawilon 20m w CHU Lotnia Gdańsk Zaspa. 2200zł/m-c + kaucja.

20 2200 PLN
110 PLN/m²
11-12-2023 Dodaj do notesu