Biuro do wynajęcia, woj. łódzkie / dodano: 18.05.2026
łódzkie, Łódź, Bałuty
Cena: 19 500 PLN  (48,75 PLN/m²)
Powierzchnia
400 m²
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ domu
inny
Czy kuchnia jest umeblowana
Tak
Numer oferty
gratka-34847415
Data aktualizacji
2026-05-19 06:33:08
Opis:

Wynajmę piętro w nowoczesnym budynku HOTELOWYM 3 GWIAZDKOWYM Na piętrze znajduje się 13 pokoi 30 łóżek z pełnym węzłem sanitarnym, TV, Na podłogach panele pcv ściany gładzie w oknach od ulicy rolety zewnętrzne. Całe piętro zamykane, na korytarz drzwi przeciwpożarowe z zamkiem cyfrowym. Wysokość pomieszczeń 3,05m. Winda, parking dostępny na terenie obiektu-dodatkowa opcja. Obiekt monitorowany. Zabezpieczenie przeciwpożarowe w każdym z lokali. Cena najmu 19500 netto +media

Kaucja w wysokości 3 miesięcznego czynszu.

509058510

Jedrachowicz i wspolnik sp jawna
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 509 058 510
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama