Mieszkanie na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 29.11.2025
Węglowa, śląskie, bielski, Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice
Cena: 51 520 PLN  (789,58 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
65,25 m²
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
2
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-45223827
Data aktualizacji
2026-04-04 02:11:11
Opis:

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Sławomira Kacuga prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, sygn. akt BB1B/GUp-s/285/2025, ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż:

- przysługującego Sławomirowi Kacuga udziału w wysokości ½ części w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 6 położonego przy ul. Węglowej 96 w Czechowicach-Dziedzicach, objętego księgą wieczystą nr KA1P/00070280/4. Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc o łącznej pow. 65,25 m2. Z własnością przedmiotowego lokalu związany jest udział ułamkowy wynoszący 1943/10000 części w prawie własności gruntu stanowiącego działki dz. 4074/94, 4074/95 o łącznej pow. 0,0971 ha, objęty księgą wieczystą nr KA1P/00063086/2.

Cena wywoławcza sprzedaży wynosi nie mniej niż 51.520,00 zł (słownie: pięćdziesiąt jeden tysięcy pięćset dwadzieścia złotych zero groszy).

Pisemne oferty należy składać w języku polskim przesyłką pocztową – listem poleconym lub kurierem w zaklejonej kopercie w terminie do dnia 12.06.2026 r. na adres: Krzysztof Kubica - syndyk masy upadłości Sławomira Kacuga, ul. Mickiewicza 4, II piętro, 43-430 Skoczów, z czytelnym napisem na kopercie: „oferta – Czechowice-Dziedzice” (decyduje data doręczenia oferty na podany adres).

Wadium w wysokości 5.152,00 zł (słownie: pięć tysięcy sto pięćdziesiąt dwa złote zero gorszy) należy wpłacić na rachunek bankowy masy upadłości Sławomira Kacuga nr 14 1090 2590 0000 0001 6327 1891 prowadzony przez Santander Bank Polska S.A. do dnia 12.06.2026 r. z dopiskiem „wadium – Czechowice-Dziedzice” (decyduje data uznania rachunku bankowego).