Dom na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 05.05.2026
mazowieckie, płoński, Dzierzążnia, Dzierzążnia
Cena: 815 000 PLN  (8316,33 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
98 m²
Powierzchnia działki
1500 m²
Liczba pokoi
4
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47223727
Data aktualizacji
2026-05-05 20:26:30
Opis:

Są domy, do których wchodzisz i od razu wiesz – tu chcę mieszkać.

Kiedy przekraczasz próg, czujesz ciepło drewna, widzisz zadbane wnętrze, dużo światła i widok na zielony ogród, do którego wychodzisz bezpośrednio z salonu, przez przestronną werandę.

Dom został wybudowany w 2021 roku na działce 1500m. Użytkowany był przez dwie dorosłe osoby, nigdy w nim nie palono. Drewno do tej pory zachowało swój naturalny zapach i wygląd jak pierwszego dnia. Dom jest w idealnym stanie, można się do niego wprowadzić od razu, bez żadnych nakładów finansowych, bez remontów.

Za co pokochasz ten dom od pierwszego dnia?

Za drewno na sufitach i na elewacji, dzięki któremu od razu robi się przytulnie. Dom latem daje przyjemny chłód, a zimą prawdziwe ciepło. Domy w technologii kanadyjskiej nagrzewają się błyskawicznie i trzymają temperaturę – rachunki za ogrzewanie są naprawdę niskie. Domek jest niepowtarzalny i wyróżnia się w okolicy.

Za werandę, na której będziesz odpoczywać. Obszerna, zadaszona, z drewnianą balustradą – od wiosny do jesieni to będzie Twój drugi salon. Poranna kawa, letnie kolacje z rodziną, grille, wieczór z książką. Z salonu wyjdziesz prosto do ogrodu.

Za ogród, w który włożono serce. Kilkanaście młodych drzew już rośnie i za kilka lat stworzy prawdziwy zielony zakątek. Zadbany trawnik okala dom - jest na całej działce i zostawia mnóstwo miejsca do zagospodarowania według potrzeb. Wzdłuż całej posesji po obydwu stronach rośnie żywopłot z tui, żeby zapewnić prywatność. Do domu prowadzi alejka z ozdobnej kostki z solarnymi lampkami i rabatami, które można zagospodarować samodzielnie.