Mieszkanie do wynajęcia, woj. mazowieckie / dodano: 09.05.2026
Radzymińska, mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
Cena: 3200 PLN  (77,29 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
41,4 m²
Liczba pokoi
2
Piętro
4
Liczba pięter
5
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47294535
Data aktualizacji
2026-05-09 15:11:48
Opis:

Dostępne do wynajęcia od zaraz pięknie urządzone mieszkanie w nowej inwestycji Fabryka Praga, przeznaczone dla singla lub pary, bez dzieci, bez zwierząt.

Lokalizacja jest wymarzona: blisko centrum, świetnie skomunikowana (przystanek pod domem), na piechotę do Dworca Wschodniego, dwa kroki do Centrum Koneser, Żabka w bloku. Co ważne, osiedle jest kameralne, wpisane w tkankę miejską, nie jest to odgrodzone od świata blokowisko. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Mieszkanie ma 41 m2, jest przestronne, urządzone z pomysłem w formie studio, z dużą ilością miejsca do przechowywania (szafa w sypialni, garderoba, dodatkowy schowek). Mieszkanie w pełni wyposażone (pralka, lodówka, piekarnik z funkcją mikrofali, płyta indukcyjna, meble). Nietuzinkowy projekt w podwyższonym standardzie: dębowa podłoga, drzwi bezprzylgowe z zamkiem magnetycznym, termostatyczna bateria prysznicowa, nowoczesna bezkołnierzowa miska WC, stelaż Geberit, odpływ liniowy Kessel.

Dodatkowo płatny czynsz do wspólnoty, należy doliczyć też opłaty za prąd. Telewizja i Internet we własnym zakresie – blok ma instalację satelitarną na dachu oraz okablowanie światłowodowe.

Joanna
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 504 019 098
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.