wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 3454 PLN (79 PLN/m²)

Mieszkania Warszawa Praga-Północ

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 3200 PLN 36 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Władysława Skoczylasa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie w doskonale skomunikowanej części Warszawy przy placu Hallera. Mieszkanie [...]

36 3200 PLN
88,89 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 3450 PLN 32 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Konopacka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Nowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia do wynajęcia w apartamentowej części [...]

32 3450 PLN
107,81 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 3200 PLN 41,4 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Radzymińska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dostępne do wynajęcia od zaraz pięknie urządzone mieszkanie w nowej inwestycji Fabryka Praga, [...]

41,4 3200 PLN
77,29 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 2799 PLN 54 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Karola Linneusza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia bezpośrednio, od zaraz, mieszkanie 2-pokojowe. Praga Północ, ul.Linneusza 1, okolice [...]

54 2799 PLN
51,83 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ
Nowa Praga Do wynajęcia 4400 PLN 52 m2
Nowa Praga / Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Władysława Skoczylasa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie 52 m2 przy Placu Hallera składające się z 2 osobnych pokoi oraz oddzielnej kuchni i [...]

52 4400 PLN
84,62 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 1650 PLN 25 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Karola Darwina Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę umeblowaną kawalerkę z balkonem. Mieszkanie w bloku na 5 piętrze, jest winda. Parking pod [...]

25 1650 PLN
66 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 3000 PLN 34 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Szwedzka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajme mieszkanie od juz. 34 metry, oddzielna sypialnia, piekny taras i lokalizscja w Bohemi ( [...]

34 3000 PLN
88,24 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 3200 PLN 30 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Stalowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o układzie 2 pokoi, zaprojektowane w nowoczesnym, [...]

30 3200 PLN
106,67 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 3200 PLN 30 m2

Na wynajem nowoczesne, minimalistyczne mieszkanie przy ul. Szwedzka – w jednej z najszybciej [...]

30 3200 PLN
106,67 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 3600 PLN 53 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Namysłowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na wynajem funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w bezpośrednim [...]

53 3600 PLN
67,92 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 3600 PLN 40 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Józefa Sierakowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia od 1 maja 2026, nowy, piękny, nowoczesny apartament w Porcie Praskim: pokój dzienny z [...]

40 3600 PLN
90 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 4800 PLN 56 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Białostocka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie 3-pokojowe z garażem na wynajem – Praga Północ | 5 min od metra Dworzec Wileński | przy [...]

56 4800 PLN
85,71 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 4350 PLN 50 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Sprzeczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

In English see below. Ekskluzywny apartament – Praga Północ / 50 m² Nowoczesny, w pełni wyposażony [...]

50 4350 PLN
87 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 3250 PLN 50 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Strzelecka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

2-pokojowe mieszkanie w bloku przy ulicy Strzeleckiej 1. Salon z aneksem kuchennym 25m2, sypialnia [...]

50 3250 PLN
65 PLN/m²
12-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 7100 PLN 109 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Wojciecha Gersona Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa, Praga Północ, Śliwice - pierwszy najemca - mieszkanie 109m2 [...]

109 7100 PLN
65,14 PLN/m²
09-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 2800 PLN 33 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Karola Darwina Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę bezpośrednio, 2-pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 33 m2, położone w [...]

33 2800 PLN
84,85 PLN/m²
28-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 3200 PLN 44 m2

Oferuję do wynajęcia swieżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 44 m w pełni wyposażone i [...]

44 3200 PLN
72,73 PLN/m²
06-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 2000 PLN 32 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Stalowa Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Bezpośrednio - pośrednikom dziekuję. Przytulna kawalerka przy kultowej ul. Stalowej. Świetny punkt [...]

32 2000 PLN
62,50 PLN/m²
03-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 3600 PLN 50 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Inżynierska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przytulne ciche mieszkanie po generalnym remoncie , idealne dla pary lub singla, świetnie [...]

50 3600 PLN
72 PLN/m²
11-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 2700 PLN 43 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Białostocka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w spółdzielni jednoblokowej, teren ogrodzony.Mieszkanie umeblowane, pralka, lodówka, [...]

43 2700 PLN
62,79 PLN/m²
05-08-2022 Dodaj do notesu