Mieszkanie do wynajęcia, woj. mazowieckie / dodano: wczoraj
Aleja Wilanowska, mazowieckie, Warszawa, Mokotów, Stegny
Cena: 5200 PLN  (91,23 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
57 m²
Liczba pokoi
3
Piętro
5
Liczba pięter
6
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47485899
Data aktualizacji
2026-05-22 20:40:46
Opis:

Oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 57 m² (2 sypialnie oraz salon połączony z widną kuchnią) z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Osiedle strzeżone, wybudowane w 2007 roku.

Mieszkanie znajduje się na V piętrze w budynku z dwiema windami.

Jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania.

W kuchni znajdziesz sprzęt AGD, w tym piekarnik, lodówkę oraz zmywarkę. Łazienka wyposażona jest w prysznico-wannę oraz umywalkę.

Dodatkowa łazienka z WC i umywalką.

W pokojach są drewniane podłogi, które nadają przytulny klimat.

Do ceny wynajmu należy dodatkowo doliczyć czynsz w wysokości 1200 PLN.

To idealne miejsce dla osób szukających komfortowego lokum w dobrej lokalizacji.

Zadzwoń i umów się na oglądanie!

Bezpośrednio.

Wolne od 1 lipca 2026.

Jarosław
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 883 131 983
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama