wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1587 PLN (119 PLN/m²)

Pokoje Warszawa Włochy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Pokój mazowieckie
Warszawa
Włochy Do wynajęcia 1500 PLN
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Zapustna Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia jednoosobowy pokój dla młodej osoby (max.30 lat) o powierzchni 7 m². Mieszkanie [...]

1500 PLN
214,29 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Włochy Do wynajęcia 1900 PLN

wynajęcia jednoosobowy pokój dla młodych osób (max.30 lat) o powierzchni 20 m² + duży balkon narożny [...]

1900 PLN
95 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Włochy Do wynajęcia 1450 PLN
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Fasolowa Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia duży, komfortowy pokój około 21m2, z przestronnym balkonem. Na osiedlu dużo zieleni, [...]

1450 PLN
69,05 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Nowe Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Franciszka Szuberta Pokój do wynajęcia

Pokoje: Pierwszy: 1500 zł - 1 osoba Drugi: 1600 zł - 1 osoba z łazienką w pokoju Trzeci: Wynajmę [...]

1500 PLN
100 PLN/m²
06-01-2026 Dodaj do notesu