wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Raków Do wynajęcia 3100 PLN 37 m2
Raków / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Łopuszańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Szukasz mieszkania do zamieszkania od zaraz? Ta nieruchomość ma powierzchnię 37 m² i znajduje się na [...]

37 3100 PLN
83,78 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stare Włochy Do wynajęcia 3400 PLN 53 m2
Stare Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Dzień dobry, Mam do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 m², zlokalizowane na 1. [...]

53 3400 PLN
64,15 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 795 000 PLN 53,7 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Fasolowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż zadbane, po remoncie mieszkanie 2‑pokojowe o powierzchni 53,74 m², położone na 1. [...]

53,7 795 000 PLN
14 804,47 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stare Włochy Na sprzedaż 645 000 PLN 40,89 m2
Stare Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Popularna Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem i wysokością 3,5 m – Stare Włochy / ul. Popularna 50 Sprzedaję [...]

40,89 645 000 PLN
15 774,03 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stare Włochy Na sprzedaż 1 680 000 PLN 90 m2
Stare Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Płużańska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

90 metrowa kawalerka. Dla singla, maksymalnie pary prowadzacych aktywny, towarzyski tryb zycia, [...]

90 1 680 000 PLN
18 666,67 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 970 000 PLN 61 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Krańcowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dzień dobry, Oferujemy na sprzedaż nasze własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,89m2. [...]

61 970 000 PLN
15 901,64 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Do wynajęcia 3498 PLN 38 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Aleje Jerozolimskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Говорю на русском, украинском и польском. Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o [...]

38 3498 PLN
92,05 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Nowe Włochy Do wynajęcia 3500 PLN 55 m2
Nowe Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Batalionu AK „Włochy” Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę bezpośrednio jasne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55m zlokalizowane na [...]

55 3500 PLN
63,64 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 545 000 PLN 60 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuję na sprzedaż lokal o powierzchni 60 m², zlokalizowany na parterze przy Alei Krakowskiej w [...]

60 545 000 PLN
9083,33 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Nowe Włochy Do wynajęcia 3899 PLN 63 m2
Nowe Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Księdza Juliana Chrościckiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Na wynajem mieszkanie 3pokojowe - 63m3 - Piętro 5te z windą, umeblowane, klimatyzacja. Ulica - [...]

63 3899 PLN
61,89 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 1 140 000 PLN 60,31 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Aleje Jerozolimskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bezpośrednio: * nowe, wykończone w wysokim standardzie i jeszcze niezamieszkałe, [...]

60,31 1 140 000 PLN
18 902,34 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stare Włochy Na sprzedaż 950 000 PLN 54 m2
Stare Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz idealnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Właśnie to kameralne osiedle w idealnej okolicy [...]

54 950 000 PLN
17 592,59 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 930 000 PLN 49,04 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Klinkierowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie 49,04 m2 na które składa się salonu z aneksem ( 19,7m2), 2 sypialni ( 10,5 i 8,7 m2) , [...]

49,04 930 000 PLN
18 964,11 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Do wynajęcia 2500 PLN 27,67 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Rakowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Kawalerka o pow. 27 m2 na wynajem (bez pośredników) od zaraz, Warszawa-Włochy, ul. Rakowska 16 [...]

27,67 2500 PLN
90,35 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stary Widzew Do wynajęcia 3000 PLN 50 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Instalatorów Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę na okres 3 miesięcy śliczne mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 50m2. Mieszkania składa się [...]

50 3000 PLN
60 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Raków Do wynajęcia 3800 PLN 39 m2
Raków / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Wschodu Słońca Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 39 m², położone w [...]

39 3800 PLN
97,44 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Raków Do wynajęcia 3800 PLN 39 m2

39 3800 PLN
97,44 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stare Włochy Na sprzedaż 1 299 000 PLN 82,85 m2
Stare Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Drukarzy Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferta WYŁĄCZNIE bezpośrednia. Zamieszkaj w komfortowym mieszkaniu o powierzchni 82,85 m². Znajduje [...]

82,85 1 299 000 PLN
15 678,94 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stare Włochy Na sprzedaż 2 000 000 PLN 134 m2
Stare Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Aleje Jerozolimskie Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Bezpośrednio od właściciela. Przestronne, jednopoziomowe mieszkanie z dużym salonem i dodatkowo 4 [...]

134 2 000 000 PLN
14 925,37 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy Do wynajęcia 2900 PLN 35 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Przedpole Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35mkw w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt RTV [...]

35 2900 PLN
82,86 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu