wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
krakowski
Krzeszowice
Krzeszowice Na sprzedaż 1 899 999 PLN 220 m2
Krzeszowice / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom premium 220+110 m² piwnicy użytkowej z basen w cenie mieszkania | smart home | klimatyzacja | 20 [...]

220 1 899 999 PLN
8636,36 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 3 390 000 PLN 246 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Poprawna Dom na sprzedaż

Nowoczesny dom rodzinny 246 m² | ogród zimowy | zamknięte osiedle | Wawer, ul. Poprawna Cena: 3 390 [...]

246 3 390 000 PLN
13 780,49 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
kartuski
Żukowo
Banino Na sprzedaż 960 000 PLN 90 m2
Banino / Żukowo / kartuski / pomorskie / Polska, Cyprysowa Dom na sprzedaż

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem Na sprzedaż dom bliźniak wybudowany w roku 2005. Dom o [...]

90 960 000 PLN
10 666,67 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zgierski
Aleksandrów Łódzki
Krzywiec Na sprzedaż 1 639 900 PLN 252 m2
Krzywiec / Aleksandrów Łódzki / zgierski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż oferujemy nasz rodzinny dom pod Łodzią położony w miejscowości Krzywiec. Obniżona cena [...]

252 1 639 900 PLN
6507,54 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Blizne Jasińskiego Na sprzedaż 2 720 000 PLN 218 m2
Blizne Jasińskiego / Stare Babice / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Zagłoby Dom na sprzedaż

Bez prowizji i 2% PCC. Sprzedam bezpośrednio elegancki, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w [...]

218 2 720 000 PLN
12 477,06 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Blizne Jasińskiego Na sprzedaż 3 694 000 PLN 274 m2
Blizne Jasińskiego / Stare Babice / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Mikołaja Reja Dom na sprzedaż

274 3 694 000 PLN
13 481,75 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
pszczyński
Goczałkowice-Zdrój
Goczałkowice-Zdrój Na sprzedaż 679 000 PLN 112,33 m2
Goczałkowice-Zdrój / pszczyński / śląskie / Polska, Letnia Dom na sprzedaż

Sprzedam nowy segment w stanie deweloperskim zlokalizowany w kameralnej inwestycji z możliwością [...]

112,33 679 000 PLN
6044,69 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
siedlecki
Siedlce
Stok Lacki-Folwark Na sprzedaż 1 250 000 PLN 248 m2
Stok Lacki-Folwark / Siedlce / siedlecki / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

DOM W STANIE DEWELOPERSKIM – najlepsza oferta w Stoku Lackim, ul. Piaskowa Ten dom został [...]

248 1 250 000 PLN
5040,32 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
nowodworski
Stegna
Junoszyno Na sprzedaż 778 572 PLN 85,58 m2
Junoszyno / Stegna / nowodworski / pomorskie / Polska, Łąkowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy – budynek nr 3, segmenty 3A oraz 3B, zlokalizowane w [...]

85,58 778 572 PLN
9097,59 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
tatrzański
Zakopane Do wynajęcia 6880 PLN 180 m2
Zakopane / tatrzański / małopolskie / Polska, Tatary Dom do wynajęcia

Mam do wynajęcia cały dom w Zakopanym. Podana cena jest ceną miesięczną netto plus opłaty [...]

180 6880 PLN
38,22 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa Na sprzedaż 1 499 000 PLN 196,41 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Wiosenna okazja inwestycyjna – skorzystaj z obniżki ceny z 1 550 000 zł na 1 499 000 zł. Na sprzedaż [...]

196,41 1 499 000 PLN
7631,99 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
Gdynia Na sprzedaż 2 250 000 PLN 337 m2
Gdynia / pomorskie / Polska, Piołunowa Dom na sprzedaż

Ponad 330 m2 wolności, przestrzeń pasji i hobby lub idealne miejsce do pracy i dla rodziny, ale czy [...]

337 2 250 000 PLN
6676,56 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Julianów Na sprzedaż 2 500 000 PLN 200 m2
Julianów / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Zięby Dom na sprzedaż

Dom jednorodzinny, w zabudowie szeregowej, narożny, murowany z 4 ścianami zewnętrzymi, [...]

200 2 500 000 PLN
12 500 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź Na sprzedaż 950 000 PLN 300 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Władysława Tatarkiewicza Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom wolnostojący ok. 300 m² – spokojna okolica, świetna lokalizacja Bez pośredników. [...]

300 950 000 PLN
3166,67 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Jaworzno
Byczyna Na sprzedaż 1 080 000 PLN 158 m2
Byczyna / Jaworzno / śląskie, Trzykrotek Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom w Jaworznie w dzielnicy Cezarówka Dolna o powierzchni 158 m2, na cichym i strzeżonym [...]

158 1 080 000 PLN
6835,44 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
olkuski
Wolbrom
Wolbrom Na sprzedaż 830 000 PLN 148 m2
Wolbrom / olkuski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom jednorodzinny z dużym potencjałem | Wolbrom, ul. Lipowa | działka 804 m² Na sprzedaż [...]

148 830 000 PLN
5608,11 PLN/m²
18-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
brzeziński
Brzeziny
Witkowice Na sprzedaż 997 000 PLN 102 m2
Witkowice / Brzeziny / brzeziński / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Przytulny i nowoczesny dom w otoczeniu zabudowy parterowej, pośród pól. Cisza, spokój i kameralne [...]

102 997 000 PLN
9774,51 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
szamotulski
Wronki
Wronki Na sprzedaż 490 000 PLN 83,25 m2
Wronki / szamotulski / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Kupujący nie płaci prowizji biura!! bezpośrednio właściciel. Nowa inwestycja w Koźmin/Samołęż / [...]

83,25 490 000 PLN
5885,89 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
bełchatowski
Zelów
Wypychów Na sprzedaż 900 000 PLN 610 m2
Wypychów / Zelów / bełchatowski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam nieruchomość z przeznaczeniem na hotel, pensjonat, zajazd, dom weselny lub dom pogodnej [...]

610 900 000 PLN
1475,41 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Dom lubuskie
wschowski
Sława
Tarnów Jezierny Na sprzedaż 240 000 PLN 67 m2
Tarnów Jezierny / Sława / wschowski / lubuskie / Polska, Świerkowa Dom na sprzedaż

domek letniskowy o powierzchni 67 m², idealny na dużą rodzinę. W Tarnowie Jeziernym przy jeziorze [...]

67 240 000 PLN
3582,09 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy