wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom mazowieckie
otwocki
Józefów Na sprzedaż 2 950 000 PLN 465 m2
Józefów / otwocki / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Dom na sprzedaż w Józefowie | ulica Krótka | świetna lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny [...]

465 2 950 000 PLN
6344,09 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
bełchatowski
Zelów
Wypychów Na sprzedaż 900 000 PLN 610 m2
Wypychów / Zelów / bełchatowski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam nieruchomość z przeznaczeniem na hotel, pensjonat, zajazd, dom weselny lub dom pogodnej [...]

610 900 000 PLN
1475,41 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź Na sprzedaż 990 000 PLN 160 m2
Łódź / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż piękny nowy dom, z dala od zgiełku dużego miasta, położony w spokojnej i cichej okolicy [...]

160 990 000 PLN
6187,50 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
kłobucki
Kłobuck
Libidza Na sprzedaż 1 097 000 PLN 196 m2
Libidza / Kłobuck / kłobucki / śląskie / Polska Dom na sprzedaż

OpisDziałka 2231 m2 w pełni budowlana. Do sprzedania piękny kompleks domu 196 m2 wraz z [...]

196 1 097 000 PLN
5596,94 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
wolsztyński
Przemęt
Olejnica Na sprzedaż 400 000 PLN 55 m2
Olejnica / Przemęt / wolsztyński / wielkopolskie / Polska, Górska Dom na sprzedaż

Witam! Mam do zaoferowania do sprzedaży Domek letniskowy w pierwszej linii brzegowej, z widokiem na [...]

55 400 000 PLN
7272,73 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Swoszowice Na sprzedaż 2 390 000 PLN 280 m2
Swoszowice / Kraków / małopolskie, Podgórki Dom na sprzedaż

Bezpośrednio, bez prowizji do sprzedaży dom wolno stojący na działce 18-arowej w południowej części [...]

280 2 390 000 PLN
8535,71 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Dom lubelskie
chełmski
Wojsławice
Ostrów Na sprzedaż 630 000 PLN 150 m2
Ostrów / Wojsławice / chełmski / lubelskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom z duszą, mieszczący się w budynku dawnej szkoły podstawowej. W roku 2012/2013 obiekt [...]

150 630 000 PLN
4200 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
ostrołęcki
Rzekuń
Zabiele Na sprzedaż 1 200 000 PLN 180 m2
Zabiele / Rzekuń / ostrołęcki / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Parter: Sala biesiadna o kameralnym klimacie na około40os. W pełni wyposażona Piętro: mieszkanie [...]

180 1 200 000 PLN
6666,67 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Tarnowo Podgórne
Chyby Na sprzedaż 5 650 000 PLN 510 m2
Chyby / Tarnowo Podgórne / poznański / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji [...]

510 5 650 000 PLN
11 078,43 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Tarczyn
Marylka Na sprzedaż 889 000 PLN 98 m2
Marylka / Tarczyn / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Lokalizacja: Marylka, pod Tarczynem Działka 90/1 (KW: RA1G/00105610/9) Kameralne osiedle ze strefą [...]

98 889 000 PLN
9071,43 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Stara Wieś Na sprzedaż 699 900 PLN 98 m2
Stara Wieś / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Grodziska Dom na sprzedaż

Lokalizacja: Stara Wieś Na południowy zachód od Warszawy, ul. Grodziska, Stara Wieś, Nadarzyn [...]

98 699 900 PLN
7141,84 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Stara Wieś Na sprzedaż 799 000 PLN 106 m2

106 799 000 PLN
7537,74 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
30 149 000 PLN
4966,67 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Dom podkarpackie
niżański
Ulanów
Wólka Tanewska Na sprzedaż 450 000 PLN 345 m2
Wólka Tanewska / Ulanów / niżański / podkarpackie / Polska, Partyzantów Dom na sprzedaż

Bezpośrednio sprzedam pięknie położony w pobliżu miasta Ulanów, duży dom do remontu z1986 r. trzy [...]

345 450 000 PLN
1304,35 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
30 149 000 PLN
4966,67 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
70 321 975 PLN
4599,64 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
51 245 754 PLN
4818,71 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
50 336 462 PLN
6729,24 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Tarnowo Podgórne
Lusówko Na sprzedaż 1 460 000 PLN 175 m2
Lusówko / Tarnowo Podgórne / poznański / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom jednorodzinny w Lusówku stojący na zagospodarowanej działce o powierzchni 1007m2 w odległości [...]

175 1 460 000 PLN
8342,86 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
starogardzki
Starogard Gdański
Krąg Na sprzedaż 720 000 PLN 123 m2
Krąg / Starogard Gdański / starogardzki / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

OpisNa sprzedaż dom z ogromnym potencjałem inwestycyjnym – Krąg 5A mieszczący się niedaleko [...]

123 720 000 PLN
5853,66 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy