wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
myślenicki
Tokarnia
Tokarnia Na sprzedaż 1 590 000 PLN 1903 m2
Tokarnia / myślenicki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

DO sprzedania klimatyczny dom parterowy z poddaszem użytkowym gotowy do zamieszkania. Nieruchomość [...]

1903 1 590 000 PLN
835,52 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Książenice Na sprzedaż 1 297 000 PLN 179 m2
Książenice / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Książenice Siestrzeń (na osiedlu), powiat grodziski. [...]

179 1 297 000 PLN
7245,81 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Przeszkoda Na sprzedaż 897 500 PLN 146 m2
Przeszkoda / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Pod Lasem Dom na sprzedaż

Witam Państwa pragnę poinformować iż jesteśmy w trakcie kończenia budowy na kameralnym osiedlu domy [...]

146 897 500 PLN
6147,26 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Osowiec Na sprzedaż 997 000 PLN 196 m2
Osowiec / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Osowiec powiat grodziski. Odległość od Warszawy 30min [...]

196 997 000 PLN
5086,73 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Katowice
Zarzecze Na sprzedaż 1 095 000 PLN 136 m2
Zarzecze / Katowice / śląskie, Macieja Jargonia Dom na sprzedaż

NOWY DOM - GOTOWY DO ODBIORU - Z NAJWIĘKSZĄ DZIAŁKĄ 604 m2 mogą Państwo już odebrać klucze i zostać [...]

136 1 095 000 PLN
8051,47 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
nowodworski
Nasielsk
Nowe Pieścirogi Na sprzedaż 420 000 PLN 61 m2
Nowe Pieścirogi / Nasielsk / nowodworski / mazowieckie / Polska, Szmaragdowa Dom na sprzedaż

Lokalizacja: Pieścirogi Nowe – bardzo dobra komunikacja z Warszawą (stacja PKP w pobliżu - 900 m). [...]

61 420 000 PLN
6885,25 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
łaski
Łask
Łask Na sprzedaż 859 000 PLN 138 m2
Łask / łaski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

REZERWACJA Na sprzedaż bezpośrednio od właścicieli funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny o [...]

138 859 000 PLN
6224,64 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
płoński
Dzierzążnia
Dzierzążnia Na sprzedaż 815 000 PLN 98 m2
Dzierzążnia / płoński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Są domy, do których wchodzisz i od razu wiesz – tu chcę mieszkać. Kiedy przekraczasz próg, czujesz [...]

98 815 000 PLN
8316,33 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
pucki
Kosakowo
Mechelinki Na sprzedaż 2 800 000 PLN 275 m2
Mechelinki / Kosakowo / pucki / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Bezpośrednio od właściciela. Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz dużo pln. Potrzebujesz [...]

275 2 800 000 PLN
10 181,82 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
wejherowski
Reda Na sprzedaż 1 379 000 PLN 177,92 m2
Reda / wejherowski / pomorskie / Polska, Stanisława Moniuszki Dom na sprzedaż

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 177,92 m² położony w [...]

177,92 1 379 000 PLN
7750,67 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom podkarpackie
Krosno
os. Turaszówka Na sprzedaż 290 000 PLN 60 m2
os. Turaszówka / Krosno / podkarpackie Dom na sprzedaż

Dom w dobrej lokalizacji, dobry dojazd, działka zamknięta bramą, wszystkie media, do zamieszkania.

60 290 000 PLN
4833,33 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom lubuskie
krośnieński
Gubin Na sprzedaż 440 000 PLN 98 m2
Gubin / krośnieński / lubuskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom z dobrą lokalizacją i dużą działką | Gubin – ul. Kresowa | 1040 m² działki Na sprzedaż dom z [...]

98 440 000 PLN
4489,80 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 879 000 PLN 151 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie Dom na sprzedaż

ZAMIESZKAJ W SPOKOJNEJ, ZIELONEJ OKOLICY W OTOCZENIU LASU W ofercie mamy domy o powierzchniach [...]

151 879 000 PLN
5821,19 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
kłodzki
Kłodzko Na sprzedaż 933 500 PLN 373,4 m2
Kłodzko / kłodzki / dolnośląskie / Polska, Wojska Polskiego Dom na sprzedaż

Na sprzedaż 1 piętro, 2 piętro oraz poddasze w kamienicy mieszkalno-usługowej przy ulicy Wojska [...]

373,4 933 500 PLN
2500 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom świętokrzyskie
Kielce
Podkarczówka Na sprzedaż 2 049 000 PLN 317 m2
Podkarczówka / Kielce / świętokrzyskie Dom na sprzedaż

Na sprzedaż solidny, przestronny dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych części [...]

317 2 049 000 PLN
6463,72 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
myśliborski
Nowogródek Pomorski
Giżyn Na sprzedaż 1 170 000 PLN 200 m2
Giżyn / Nowogródek Pomorski / myśliborski / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Nowoczesny, przestronny dom o powierzchni około 200m2, użytkowany od 2016 r., położony w spokojnej i [...]

200 1 170 000 PLN
5850 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
gdański
Cedry Wielkie
Cedry Małe Na sprzedaż 419 000 PLN 46 m2
Cedry Małe / Cedry Wielkie / gdański / pomorskie / Polska, Bursztynowa Dom na sprzedaż

Prezentujemy Państwu pół bliźniaka , w spokojnej i malowniczej miejscowości Cedry Małe! Podstawowe [...]

46 419 000 PLN
9108,70 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
ełcki
Ełk Na sprzedaż 1 198 000 PLN 189,6 m2
Ełk / ełcki / warmińsko-mazurskie / Polska, Gen. Józefa Bema Dom na sprzedaż

Na sprzedaż pierwszy etap kameralnej inwestycji Bema Residence – obejmującej 6 segmentów w zabudowie [...]

189,6 1 198 000 PLN
6318,57 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Zwierzyniec
Wola Justowska Na sprzedaż 2 999 999 PLN 191,78 m2
Wola Justowska / Zwierzyniec / Kraków / małopolskie, Franciszka Pększyca-Grudzińskiego Dom na sprzedaż

Sprzedam dom w prestiżowej dzielnicy Krakowa – Wola Justowska Na sprzedaż dom o powierzchni 191 m², [...]

191,78 2 999 999 PLN
15 642,92 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
turecki
Turek Na sprzedaż 1 040 000 PLN 200 m2
Turek / turecki / wielkopolskie / Polska, Marii Skłodowskiej-Curie Dom na sprzedaż

Dom w Turku na Osiedlu Uniejowskim Wyjątkowy dom wolnostojący z piękną działką – przestrzeń, komfort [...]

200 1 040 000 PLN
5200 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy