wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka kujawsko-pomorskie
Toruń Na sprzedaż 33 800 000 PLN 116 700 m2
Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska, Stanisława Szymańskiego Działka na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowy teren przemysłowy o łącznej powierzchni ok. 11,6 ha, położony w strategicznej [...]

116 700 33 800 000 PLN
289,63 PLN/m²
12-02-2025 Dodaj do notesu
Działka kujawsko-pomorskie
inowrocławski
Inowrocław
Sikorowo Na sprzedaż 194 000 PLN 4777 m2
Sikorowo / Inowrocław / inowrocławski / kujawsko-pomorskie Działka na sprzedaż

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERT W TRYBIE Z WOLNEJ RĘKI NA ZAKUP: udziału ½ w [...]

4777 194 000 PLN
40,61 PLN/m²
28-11-2024 Dodaj do notesu
Działka kujawsko-pomorskie
świecki
Nowe
Nowe Na sprzedaż 45 500 PLN 2209 m2
Nowe / świecki / kujawsko-pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup nieruchomości gruntowej położonej w [...]

2209 45 500 PLN
20,60 PLN/m²
21-11-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Włocławek Na sprzedaż 223 500 PLN 56,2 m2
Włocławek / kujawsko-pomorskie / Polska, Aleja Fryderyka Chopina Mieszkanie na sprzedaż | brak pokoi

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,20 m² zlokalizowane we Włocławku przy Alei Chopina 52. [...]

56,2 223 500 PLN
3976,87 PLN/m²
01-07-2024 Dodaj do notesu
Działka kujawsko-pomorskie
golubsko-dobrzyński
Ciechocin
Piotrkowo Na sprzedaż 340 000 PLN 2000 m2
Piotrkowo / Ciechocin / golubsko-dobrzyński / kujawsko-pomorskie Działka na sprzedaż

Sprzedam Działkę rekreacyjną o powierzchni 2000 m2(możliwość dokupienia większej powierzchni)z [...]

2000 340 000 PLN
170 PLN/m²
27-01-2023 Dodaj do notesu
Magazyn kujawsko-pomorskie
sępoleński
Sępólno Krajeńskie
Sępólno Krajeńskie Na sprzedaż 2 316 477 PLN 3385 m2
Sępólno Krajeńskie / sępoleński / kujawsko-pomorskie, Tartaczna Magazyn na sprzedaż

Syndyk ZD KRAJNA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w upadłości z siedzibą w Poznaniu [...]

3385 2 316 477 PLN
684,34 PLN/m²
10-08-2022 Dodaj do notesu
Reklamy